Jump to content

Skarga


BrzozaBTV

Recommended Posts

Twój Nick:BrzozaBTVNick admina/gracza który zawinił: Pomarancza Admin/Gracz : AdminData i godzina: Kilka dni temu nie pisałem ponieważ zagroził ze stracę adma Dowody (demko/screeny/świadkowie):Świadkowie:Damian92 Opis sytuacji:Damian napisał Brzoza zrób screen Pomarańcza bo coś maJa napisałem najpierw Pomarańcza offnij to bo zrobię screena bo jest adminem i nie chciałem robić on cały czas zabijał przez ściane w głowe na hita i napisał:Zrób screena to stracisz adma i wyszedł z serwera.

Link to comment
Share on other sites

ale powiem Ci szczerze, że czasami też podejrzewałem Pomarańczę o haxy, bo majac np. ninje, albo nano dostawałem takie banie, że to szok :D I to nie raz, dwa , tylko dość często. Naprawdę czasem mam wrażenie, że coś ma, ale mogę się oczywiście mylić :)Rzecz jasna nie chodzi mi tylko o te banie, a też np. idąc cicho zaraz jeb z ducha, czy cokolwiek innego.

Link to comment
Share on other sites

Taaa bylo takie cos Widze ze nie odrozniacie Duchow od broni... Pierwsze co robie na mapach to duch na druga strone w respa... Sign a co do tych ban to zbugowales sie i bylo cie widac na Ratsie bynajmniej :) I z tymi baniami to z Mp5 to jest nic. A pozatym ja sie dzisiaj pytalem skad moge sciagnac czity na TSIE bomialem isc z Administracja reklamowac;) I na koniec ZAWSZE JAK NA 601 JESTEM TO MAM INFO Z TS3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy