Skocz do zawartości

Skarga


BrzozaBTV

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:BrzozaBTVNick admina/gracza który zawinił: Pomarancza Admin/Gracz : AdminData i godzina: Kilka dni temu nie pisałem ponieważ zagroził ze stracę adma Dowody (demko/screeny/świadkowie):Świadkowie:Damian92 Opis sytuacji:Damian napisał Brzoza zrób screen Pomarańcza bo coś maJa napisałem najpierw Pomarańcza offnij to bo zrobię screena bo jest adminem i nie chciałem robić on cały czas zabijał przez ściane w głowe na hita i napisał:Zrób screena to stracisz adma i wyszedł z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiem Ci szczerze, że czasami też podejrzewałem Pomarańczę o haxy, bo majac np. ninje, albo nano dostawałem takie banie, że to szok :D I to nie raz, dwa , tylko dość często. Naprawdę czasem mam wrażenie, że coś ma, ale mogę się oczywiście mylić :)Rzecz jasna nie chodzi mi tylko o te banie, a też np. idąc cicho zaraz jeb z ducha, czy cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa bylo takie cos Widze ze nie odrozniacie Duchow od broni... Pierwsze co robie na mapach to duch na druga strone w respa... Sign a co do tych ban to zbugowales sie i bylo cie widac na Ratsie bynajmniej :) I z tymi baniami to z Mp5 to jest nic. A pozatym ja sie dzisiaj pytalem skad moge sciagnac czity na TSIE bomialem isc z Administracja reklamowac;) I na koniec ZAWSZE JAK NA 601 JESTEM TO MAM INFO Z TS3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności