Skocz do zawartości

Mam Problem.


bR3Jk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przejdę szybko i na temat ;p 

 

-Mam problem bo mam Steam i jak gram na ZM (Zombe Mod) to mam od czas do czasu tak jak by lagi czy przycięcia i nie wiem co mam z tym zrobić np.... miałem tak że strzelałem w Zombi i miałem przycięcie lub laga a komputer mam dobry a internet w miarę też dobry ;p 

 

-Może ktoś wie co zrobić z tym. A i jeszcze jedno gram na minimalnej grafice jaką no chce to jest 1024x768 (Renderer OpenGL, Display Mode Normal).

 

Jak ktoś wie jak to zrobić proszę pomóc dam + za to :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wina steam , ponieważ mają duże obciążenia , też tak miałem i zainstalowałem Cs'a na nowo. Jak nie pomoże polecam ustawienia na takie

 

Renderer        Display Mode       Resolution      Highest (32 bit) jeżeli masz system 64 to ustawiasz na 64 :)

  OpenGL          Normal                1024 x 768

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecił odinstalować całkowicie Cs'a i go zainstalować też to miałem tylko że na innym serwerze też ZM . Zainstalowałem nowego i pomogło . Proponuje jak kolega u góry żeby go odinstalować i zainstalować od nowa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po reinstalacji cs'a zdarzają się nawroty tego dziadostwa, mówię z doświadczenia. Strasznie uciążliwe cholerstwo męczę się z tym odkąd wróciłem do cs'a.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności