Skocz do zawartości

Skarga Bo0ski;/


Gepard.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gepard.


2.Nick admina/gracza który zawinił: Bo0ski;/

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 19.04.2014 ok12.06

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie: Lafirndo, Adori.

6.Opis sytuacji: Kampiłęm sobie na mapie zm_five w wieży z Lafiryndo, a potem znalazł antidotum Adori., gdy nagle zabiliśmy pana Bo0skiego... I się mnie zapytał czy mam "svipa" ja na to "ta". Po chwili dostałem bana za nierobienie przerw w strzelaniu svipem a w regulaminie jest: 1.11.1 Nadużywanie dotyczy: 

-PRO VIP: strzału dłużej niż 30 sekund bez przerwy 5 sekundowej. 

Strzelałem niecałe 10-13sekund i dostałęm bana na 3 godziny za ten powód, to ze mu gra nie idzie to już nie moja wina! Ja mam nadzieję że się mnie uczepił... To już nie jedna skarga którą składałem na tego admina, ale ta skarga jest niesłuszna... Z tydzień temu jakośdostałem ostrzeżenie od niego o tem sam powód a strzelalem krótko bo zm dobijalo sie z drugiej strony i ostrzeżenie dostałem... 

 

 

BOOSKI Z MOJEJ STRONY NAJPIERW NAUCZ SIĘREGULAMINU POTEM OSĄDZAJ!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym i potwierdzam. Gepard. normalnie strzelał nie było dłuzej niz 30sek. Booski oczywiscie pro gamer wszechczasow i jak zginie to korona mu zgłowy spada -.- Wchodzi na serwer raz na jakiś czas pobanuje, pogra i idzie.. Zal gościa pozdro !

 

@Edit

 

Dodatkowo nie mogę wejsc teraz na ZM , bo wyskakuje mi : Added list ban... WTF ?! Oczywiscie po tym jak gepard dostła bana to mineło z 5 min i dostałem kicka oczywiscie od kogo? a tak zapomniałem, od Boskiego ;) pozniej wlazlem znowu i po minucie wyskoczył mi ten komunikat nawet nie wyswietla mi teraz Waszego serwera w ulubionych na cs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, patrzałem się na Ciebie przez ponad 10 minut, strzelałeś non stop. Była skarga na u@ od Graczy, szkoda że nie nagrałem demka.

Jeszcze Gepard, dostałbyś przez 2 dni, 4 bany odemnie za strzelaie bez przerw, ale się zlitowałem i dawałem ci upomnienia.

 

 

A Lafirynd, nie obrażaj ludzi przedewszystkim adminów. Robi mi się szkoda takich ludzi, pobanuję potem piszą skargi, wypowiadałem się na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo nie obrażam ludzi, po drugie primo staram się pomagać ( nawet adminowi na u@) każdemu jak mogę a po trzecie primo ultimo ! dla mnie jestes nikim mozesz sobie gadac co Ci sie podoba ale nie wmowisz mi ze kogos obrazam, zgodze sie ze Cb obraziłem "złamas" bo dla mnie nim jestes, i na to nic nie poradzisz. Kazdego Admina lubie i lubia tez mnie a Ty jestes smrodem w gaciach, pozdro ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ponad 10 minut??? Ty wbiłeś na którąś tam rundę i tylko jedną runde grałeśbo potem na specta wlazłeś i gościu ci bombę rzucił zostałeś zarażony i wbijałeś mi do kampy... raz Cię zabiłem i wbiłeś na specta obserwowałaś mnie niecałą 1 rundę... Nie zmyślaj bo wiem jak było!!! Lafiryndo też wie jak było, a w sprawie obrażania, to cb inaczej nie można nazwać jak księciunio któremu nic nie może się zdarzyć bo odrazu banuje...  Zobaczymy ile ludzi narzeka na mnie że nie robię przerw... Czekam na wszystkie głosy od każdego!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że wszedłem na czyjąś tam rundę ?, widziałeś bo coś wątpie, kupujesz SVipa, i myślisz że kim ty jesteś, kimś lepszym od zwykłego gracza i nie mogę dać ci bana ?, chłopie podciągnij gacie i nie idź do rodziców, tylko sam to zetrzyj. Jesteś jak taka mała Sarna w lesie, samotna, tak samo Lafiryndo.

 

Lafiryndo jest takie fajne powiedzenie " Jak Kocha to Połknie", pomyśl czasem nad tym, "Smrodzie".

 

 

Tak szczerze, mam już to w dupie, mam dosyć tych graczy co łączą się w grupki piszą na steamie - Zgadujemy się na tego admina, czy też poprzyj mój post.

A potem afery, "bo wielce kurwa admin debil, admin mnie zbanował za nic, co za pedał", nie wytrzymuje napięcia już, puszczają mi nerwy, jak widze tych dwóch pajaców i wiele innych. Tyle do powiedzenia.

 

Rezygnuje z Admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dowidzenia, nikt cie tu nie trzyma pajacu! A to że my "niby" jesteśmy w zmowiem, nie! Ja i lafiryndo nie mamy steama on to poprostu widział idioto...

 

I kto tu obraża graczy, co? Lafiryndo czy ty? To że widziałem czy ty na serwer wchodzisz to jest pewne jak nie można zobaczyć takiego idiotę jak ty... Rzucasz się w oczy...

To że mam svipa to nie znaczy że jestem nie wiadomo kim... Poprostu cczasami pomagam graczom wbić trochę expa lub sam wbić się wyżej w ranking. To że mi zazdrościsz svipa to nie znaczy że musisz już lecieć z płaczem do swojego poje*anego świata i tam się żalić nie wiadomo komu... a z tym "bo wielce kurwa admin debil, admin mnie zbanował za nic, co za pedał", to raczej jest prawda wobec mnie do ciebie! 

Tyle z mojej strony :) 

O następnego idiotę mniej na zm wśród Adminów...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj gepard widzę że ty tylko płaczesz o grę . Dostałeś bana z bicie bez przerw może i nie słusznie nie wiem nie byłem przytym  ale widziałem nie raz jak biłeś bez przerw jak admina nie było.Więc nie ma co płakać odczekaj bana odpoczniesz chwile od komputera wyjdź sobie na dwór chwila przerwy ci się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Banując za takie przewinienie admin musi mieć demko, jeżeli nie ma, nie ma prawa zbanować.

Pisałem o tym i banujemy dopiero wtedy gdy poda mi się demko z nadużywaniem.

 

 

Jeżeli nie będzie demka, skarga będzie uznana jako słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam "Rezygnuje z Admina."

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności