Skocz do zawartości

Klasy


Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

Oto propozycja kilku klas z mojej strony (nazwy mogą być wedle uznania , jak ktoś bd chciał to zmieni, taka sama z życiem, pancerzem , kondycją) :Nazwa Klasy : Dziadek Mróż Bronie : Deagle (1/6 na zabicie wroga) , TarczaDodatki: 1 HE (1/3 na zabicie), 2 Flash, 3-4 Smoke Granat (gdy trafi przeciwnika zamraża go na 2-4 sec)Nazwa Klasy : Szybki ZabójcaBronie: AK-47 (1/13), P90 (1/12)Dodatki : Gdy zmienia broń na P90 biega bardzo szybko Nazwa Klasy : OdbijaczBronie: fiveseven (1/8), xm1014 (1/6)Dodatki : Jest mniej widoczny , ma 1/4 (lub 1/3) szans na odbicie pociskówNazwa Klasy : Żniwiasz Bronie : nózDodatki : 1/2 z kosy , gdy kuca jest niewidzialnyNazwa Klasy : Cichy ZabójcaBronie : elita (1/7), wiertara (1/8)Dodatki : Jest mniej widoczny , nie słychać jego krokówNazwa Klasy : Powalacz Bronie : glock (1/9), mp5 (1/10)Dodatki : Ma 1/6 (1/7) szans na wyrzucenie broni przeciwnika , 1/4 z HE , 1 Flash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:dziadek mróz - może być (bez lvl)Szybki zabójca-z P90 1/14 bo 1/12 to będzie za szybko zabijać , a dodatek mi się podoba (bez lvl)żniwiarz - też może być (od lvl powinna być)Cichy zabójca-bez elity , USP lepiej Powalacz-jak coś to klasa od lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za nowymi klasami ale 1. Jest ok 2. Ciekawy pomysł 3. jeśli coś w stylu notatek kapitana i max 8 pocisków 4. jest ok ale 1/3 bym proponował 5. jedyna klasa z elitkami na serwie by była " oryginalnie ", z wiertarki to 1/10-13 proponuje 6. Z mp5 1/12 minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności