Skocz do zawartości

Skarga na Ruskiee


T()^^ECZEK

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: nic

2.Nick admina/gracza który zawinił: Ruskiee

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 19.04.2014 - 18:36:39

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): kun!?

6.Opis sytuacji: Nie wiem kto daje admina dla takiego kogos jak Ruskiee ,to jest jakis skandal a nie pilnowanie porzadku na serwie, siedze w kampie w czerwonym kontenerze na mapie zm_foda z graczami kun!?,Pro, Eragon69 z czego ja postawilem jednego lma ,kun tez jednego a kto jeszcze postawil to nie pamietam w kazdym razie nie wiem za co bana dostalem i to na 3 godziny...a o to powod   '+lm' a gracz Pro i Eragon69 dostali tez na 3 godziny bana za 3lmy... a nic nie kladli .Jak tacy admini maja robic porzadek na serwie to ja wole nie grac tu... Ale jednak prosze odebrac mu admina bo ten typ sie nie nadaje na adma bo to jeszcze dziecko ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze ja cb dali 3 lm na raz gdzie mogli dac 2  tak ? Po drugie jesli jest się powyżej 1 w kampie to mozna max dać 3 lm a oni dali 4 wiec już mnie nie wnerwiaj.

Za to dostali bana . Specjalnie poszedłem na spec żeby dobrze to zobaczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawilem jednego kun moze potwierdzic... a ty pewnie jestes jego kolega dlatego go bronisz... ale ja zrobie wszystko zeby stracil adma ,czyli wychodzi na to,że dostalem bana za to ,że postawilem jednego lma... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja napiszę coś jakiś gracz mnie zaraził przez ścianę a to jest w regulaminie zabronione napisałem na U@ i Admin nic nie zrobił tylko banował za Cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo oni sie poprostu nie nadaja na adminow,ciekaw jestem czy ktos  z nimi zrobi porzadek,raz dostalem kicka za to,ze siedzialem w bunkrze jak nie bylem Zombie i też nie mialem afka... to bylo jakis czas temu i podejrzew3am ze kick dostalewm od Elu i za to,że niby nie wykonuje celow podczas gddy bylem ZM a zatrzymalem sie na respie jak bylo 5 sekund do konca rundy... nie wiem ja tego nie moge pojąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie spamcie pod postem . Po 2 nie widziałem tego jak cb skanował . Po 3  może i ty dałeś jednego lm ale twoi koledzy dali jeszce po 1 1+2=3lm i na dodatek na raz a to jest ban a że byliście we 3 to dostaliście we 3 bana . sry tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa?? co ty mi powiesz? kun tez siedzial i nie dostal... widocznie oczy w dupie masz kolego i nie widzisz co sie dokladnie dzieije na serwie tylko poprostu albo kickujesz albo banujesz jak ci sie podoba...bo masz adma to myslisz ze ci wszystk wolno! i poza tym to nie sa moi koleddzy tylko gracze z ktorymi sie dogaduje... pozdro poćwicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności