Skocz do zawartości

Skarga


AmY

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: [A]mY*

2.Nick admina/gracza który zawinił: vernon

3.Admin/Gracz : Vernon

4.Data i godzina: 19.04.2014 - 23:41:50

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jest pare osób.

6.Opis : Graliśmy mapkę cs_wiocha , każdy rzucał He tylko jako ja jedyny dostałem bana , jaka jest w tym sprawiedliwość , jak ja rzuciłem jednego he , dobiło kolesia , a inni rzucaja ich po 10 . I ban na 30 minut za co ? . Pierw powinno być ostrzeżenie a nie od razu taki ban .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostales jedyny tylko pierwszy (chyba ze jak mnie nie bylo to nie dawali) a po 2 juz nie raz widzialem jak grales i przy tobie ludzie dostawali za to bana, to jestes az taki tepy zeby nie zapamietac? a po 3 wchodzac na serwer akceptujesz regulamin w ktorym jest jasno napisane ze jest zakaz he na malych mapach a nie grasz tu od dzis wiec zanim nastepnym razem zechcesz cos pisac to najpierw uzyj mozgu i popatrz na regulamin i inne skargi na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Zakaz rzucania He na małych mapach: pool_day, cs_wiocha.(Ban od 30 min do 1 godz)

Pisze tutaj gdzieś aby najpierw dawać ostrzeżenie?.

 

Co do rzucania sam wiem jak to jest. Jeśli jest jeden admin na serwerze ciężko wszystkich ogarnąć. Czasami w huda-ch nie pisze kto rzucił więc admin banuje tego kogo zobaczył że rzuca bądź pokaże mu się w konsoli. Nawet jeśli ktoś rzucił przed tb he a admin tego nie widział bądź nie pisało mu to nie ma prawa banowac bez dowodów losowego gracza.

 

Także ban słuszny.

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności