Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

skarga na [email protected]

nafukany feder
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: NafuKaNY fedEr.2.Nick admina który zawinił: Dawidek3.Admin: Dawidek 4.Data i godzina: 24.12.2012 - 00:52:375.Dowody (demko/screeny/świadkowie): brak demka ani screenow admin nie zrobił.6.Opis sytuacji: Dawidek 'wielki' [email protected] serwera, banuje za nic mozna powiedzieć: - Ktos napisał ''Zrobisz loda bedzie zgoda'' i dostałem bana. - Wchodze po 5 minutowym banie na serwa gram kulturalnie po czym dostaje bana z wallhacka, nie zrobił mi screenów ani nic innego z ''dupy'' ban mozna powiedzieć.

widze wchodzisz na wysokie wody : ))a z tym ze "banuje za nic" to nie prawda , bo gralam na tym serwie i banuje dobrze ..jesli ktos sie zachowuje w sposóbnieodpowiedni to nalezy mu sie ban i tyle ..

Koleżko byles odpalony , chcesz zobaczyc za co ? Sprawdz demko z mapy w której dostales bana . Wczesniej dostales bana na 5 min za kulture :)A jeżeli widze ,że koleś ma 100% wall hacka to nie robie mu screenow bo są tak zwane anty ss ,a i jeszcze jedno mowisz ,że bez dema ,a jest hltv.Admin na spec widzi na sciane padające światlo a ty celowales po modelach więc UB nie będzie. Myślę ,że skargę mogę zamknąc.Dziękuje pozdrawiam Dawidek.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines