Skocz do zawartości

skarga na h@


nafukany feder

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: NafuKaNY fedEr.2.Nick admina który zawinił: Dawidek3.Admin: Dawidek 4.Data i godzina: 24.12.2012 - 00:52:375.Dowody (demko/screeny/świadkowie): brak demka ani screenow admin nie zrobił.6.Opis sytuacji: Dawidek 'wielki' h@ serwera, banuje za nic mozna powiedzieć: - Ktos napisał ''Zrobisz loda bedzie zgoda'' i dostałem bana. - Wchodze po 5 minutowym banie na serwa gram kulturalnie po czym dostaje bana z wallhacka, nie zrobił mi screenów ani nic innego z ''dupy'' ban mozna powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze wchodzisz na wysokie wody : ))a z tym ze "banuje za nic" to nie prawda , bo gralam na tym serwie i banuje dobrze ..jesli ktos sie zachowuje w sposóbnieodpowiedni to nalezy mu sie ban i tyle ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko byles odpalony , chcesz zobaczyc za co ? Sprawdz demko z mapy w której dostales bana . Wczesniej dostales bana na 5 min za kulture :)A jeżeli widze ,że koleś ma 100% wall hacka to nie robie mu screenow bo są tak zwane anty ss ,a i jeszcze jedno mowisz ,że bez dema ,a jest hltv.Admin na spec widzi na sciane padające światlo a ty celowales po modelach więc UB nie będzie. Myślę ,że skargę mogę zamknąc.Dziękuje pozdrawiam Dawidek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności