Skocz do zawartości

zarty zartami ale to jest powaga


Jimmy

Rekomendowane odpowiedzi

siema nie znacie mnie wiekszosc dlaczego dlatego ze co chwile jest tu zmiana serwow nazwy itp , o czym chcem napisac o tym ze jak czytam odpowiedzi na zlozone podania na admina na OnlyDD2 bo tam gram to smiech i placz mnie ogarnia , marudzicie ze biegaja boty odpalone a zalujecie komus popilnowac gry ? piszecie za malo czasu na forum ? a moze napierdala caly dzien w csa i na forum nie ma zadnej ciekawostki co wy na to ? dla mnie to jak traktujecie ludzi z gory odpowiadajac im NIE jestescie zalosni w tej kwesti malo jest adminow nie zalujcie ludziom tej satysfakcji ze chce pomoc , tacy malo ogarnieci jestescie ze ktos kto nie ma admina i wypowiada sie na temat podania kolegi odpisujac mu nie bo malo czasu na forum spedza , ludzi ogarnijcie sie potrzeba wiecej adminow WIECEJ ! rozumiecie ? jak kurwa mozna grac spokojnie jak jest 3-5 adminow ktorzy schodza sie praktycznie w tym samym czasie ? nie dosc ze korzysc jest dla graczy bo to w sumie o nas chodzi nie ? a druga sprawa pieniadze za admina vipa itp chcecie ? wezcie to przeczytajcie ze zrozumieniem dla glupkow to bedzie zagadka pozdrawiam Jimmy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Sprawa wytłumaczona na GG.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności