Skocz do zawartości

Classic Team


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko Wszystkim ;p

 

Mam taką ciekawą propozycję, żeby ogarnąć coś takiego jak "Classic Team", który będzie reprezentował sieć grając turnieje / mixy itp... ;D będzie lider temau który będzie zajmował się wszystkim co z tym związane, czyli treningi, organizowanie mix'ów, zapisywanie teamu do turnieju :D

 

CO wy na to ;] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jeśli ogarniecie jakiś mocny team, który będzie ogarniał mixy/turnieje to zrobicie darmową reklamę, oczywiście im lepszy zespół tym większa reklama.
Generalnie pomysł dobry, ale trzeba znaleźć ludzi którzy to ogarną - przede wszystkim lidera, a później graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tagiem klanu możecie biegać po serwerach :D

CSC w nicku i gramy  :party:

Właśnie o to mi chodzi :D DO tego działy klanowe nw " Classic Team" poddziały "Rekrutacja Teamu", "Informacji", "Zebrania" coś w tym stylu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro znajdzie się grupa 5 osób, które będą chciały pograć wspólnie mixy/esla/turnieje to czemu nie. Nie wiem czemu ludzie negujecie skoro chodzi o stworzenie tylko teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za:

- genialna reklama sieci wśród graczy mix'ów

- dobra zabawa :)

 

Teraz pytanie, jak będzie się wybierać takie osoby: top1 z każdego serwera (oprócz deathrun i zombie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwach ma VIP (zeby nie przesadzac..To nie na wszystkich, na tych ktorych gra) 

I gra sobie na nicku + (no i jak w temacie)

Nick + CSC Team / CSC Team + Nick

 

No i do tego zeby nie pchal sie kazdy wymagania wieksze od moderatora. 

 

300 post / 400 

12mies / 6 na forum 

admin na jakims serwie 

No i standard 0 warnow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwach ma VIP (zeby nie przesadzac..To nie na wszystkich, na tych ktorych gra) 

I gra sobie na nicku + (no i jak w temacie)

Nick + CSC Team / CSC Team + Nick

 

No i do tego zeby nie pchal sie kazdy wymagania wieksze od moderatora. 

 

300 post / 400 

12mies / 6 na forum 

admin na jakims serwie 

No i standard 0 warnow 

 

O tym zadecyduje już lider wytypowany przez -_- i Rybaka ;p, jeżeli pomysł wypali :D a rekrutacja mogła by wyglądać tak ,że jest podanie, większość na tak to wtedy bierze się daną osobę na mix'a i ocenia się jego gra ;p słaba gra odpada, dobrze gra to przyjęty wątpię, że będzie wyglądało to tak, że podanie i od razu w Classic Team ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram przeważnie na ffa i widze kilku graczy z mocnym stałym skillem, że nie mają słabszych dni (mają ale rzadko) i mapke konczą ze statami 35:5 etc. więc jak z każdego serwera zebrać najlepszych to CSC ma dobrą pakę na mixy/turnieje etc. co da w pewnym stopniu reklame oraz dobrą zabawe dla nich. ZA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram przeważnie na ffa i widze kilku graczy z mocnym stałym skillem, że nie mają słabszych dni (mają ale rzadko) i mapke konczą ze statami 35:5 etc. więc jak z każdego serwera zebrać najlepszych to CSC ma dobrą pakę na mixy/turnieje etc. co da w pewnym stopniu reklame oraz dobrą zabawe dla nich. ZA. :)

 

 

Tylko, że do CSC Team obowiązkowy jest steam, ponieważ nigdzie NS'a nie wezmą na turniej czy mix'a ;d a większość na FFA to ns'y xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności