Skocz do zawartości

SkarGa


PinapLeMarOk

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: PinapLeMarOk

2.Nick admina/gracza który zawinił: Gofer
3.Admin/Gracz : Gofer
4.Data i godzina: 23.04.2014  14:28
5.Dowodu nie mam bo jak niby miałem nakręcić? ban?
6.Opis sytuacji: Gofer ten admin to jakiś małolat dostałem bana powód ssy na forum wstawiłem.. ktoś coś napisze albo ktoś dobrze gra odrazu banuje widziałęm akcje jak za nic banował.
Admin ma świecić przykładem pisze w regulaminie a on do tego sie nie nadaje to jest pewne.
Jak kogoś sie banuje to najpierw trzeba sprawdzic.. a jak sprawdzałeś to co moze mi celownik latał? .. omg do niego tez nie mozna nic napisac na servie bo banuje admin ha 17 latek ładnie z moich obserwacji. BENG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów = skarga odrzucona .... 

Skarga tylko dlatego, że miałeś wstawić ssy? Jeżeli admin nie jest pewny Twojej gry ma prawo zrobić Ci ssy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu napisz wyraźnie o co ci chodzi bo piszesz chaotycznie, że ciężko cię zrozumieć. A co do skargi...co prawda nie wrzucił dowodów no, ale myślę że można sprawdzić demko dla pewności i dla sprawdzenia samego Admina.

http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1404231420-de_dust2-1398255600-1398257160.zip <-- Macie tutaj demko sprawdźcie, żeby nie było żadnej, niepotrzebnej, ostrej wymian zdań.

 

+ według mnie każdą skargę należy traktować jako pouczenie na przyszłość i postarać załatwić się chociażby tę sprawę jak należy jeżeli to faktycznie Admin zawinił...na Serwerze czasem ktoś pisze coś typu: "Killer odpał" i w ciągu kilku sekund lecą screeny bez żadnego dokładniejszego sprawdzenia Gracza. A potem gracz wrzuca screeny i jest czysty, dlatego nie kierujcie się natręctwem graczy bo są słabi...bo przegrywają....bo płaczą tylko sami sprawdzajcie graczy i dopiero potem banujcie....nie mówię tutaj o nikim konkretnym tylko tak ogólnie...nie mówię też, że tego nie robicie, ale była sytuacja że Admin praktycznie bez sprawdzenia kogoś zbanował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Admin dostaje ostrzeżenie (pisałem już wcześniej o "rozdawaniu" ss).

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności