Skocz do zawartości

Co zachęciłoby was do grania na naszym Diablo?


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie do grania zachęciły by darmowe premki i większy drop many :P.

Jak na razie nie mamy w planach nowych klas, a z maną pomyślę.

 

 

Mnie by zachęciła też większa szansa na drop many. Opis itemków : /Itemy

i Run: /runy

Więcej darmowych klas demony

 

UP. Opis itemów odpada, mówiłem już, a opis run będzie zrobiony jak będę miał czas. Klas nowych nie mamy w planach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@up dobrze gada 2xexp zaczyna się o 22 a nie o 21 i kończy o 11

Głupka ze mnie nie rób. Exp się zaczyna o 21 a co do zakończenia to nie wiem bo -_- dał chyba do 12 czy coś takiego, a teraz nie mam możliwości nawet FTP otworzyc i zobaczyc do której jest exp.

Proszę do mnie na PW nie pisac do niedzieli bo nie otrzymacie odpowiedzi, nie mam jak się zając sprawami technicznymi itp. W sprawach technicznych serwera piszcie do -_- / rybaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie by zachęciło takie coś :

 

zamiast gildii - party (max 4 osoby włącznie z założycielem)

 

Menu po wpisaniu /party :

 

1. Załóż party

2. Rozwiąż party

3. Wpłać kamienie

 

Wpłać kamienie - wpłacamy kamienie dla większego expa z party

 

100 kamieni - exp x 2

250 kamieni - exp x 3

750 kamieni - exp x 4

 

coś takiego :) i jakby ktoś wpłacił 100 kamieni to do następnego musiałby wpłacić jeszcze 150 by mieć exp x 3 a potem 500 jeszcze do expa x 4, i dajmy na to zamiast 8 exp'a za killa przez kompana z party dostałby odpowiednio 16 exp'a, 24 exp'a, 32 exp'a. :) oczywiście daje tylko pomysł na takie coś a H@ mógłby zawsze to troszkę przerobić po swojemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Party odpają, jak dla mnie bezsens. Po za tym te PARTY są gorsze od GILDII. Bo w PARTACH exp się dzieli na pół, a w gildii macie prawie to samo, gdy ktoś z waszej gildii zabije to dostajecie expa. Planuje jeszcze jakieś w następnej modyfikacji Questy do gildii, a po za tym jak to sobie wyobrażacie z tymi kamieniami? I tak party co mape się usuwają... Odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 kamieni- exp x4

 

W grze to by było odskocznie w expieniu w godz 22-11. Gdyż ;

Kładąc pake już nie wiem dokładnie dostaje się 70 expa

 

W godz 22-11 exp x2 = 140 za pake

Pieścień expa x2 + bonus = 280 ( a daje już ponad 500 więc jakiś błąd)

Gildia x4 + bonus + pierścień = 1120 ( a błąd w powyższym może pociągać za sobą kolejne /zakładając może być 2000 za pake...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 kamieni- exp x4

 

W grze to by było odskocznie w expieniu w godz 22-11. Gdyż ;

Kładąc pake już nie wiem dokładnie dostaje się 70 expa

 

W godz 22-11 exp x2 = 140 za pake

Pieścień expa x2 + bonus, = 280 ( a daje już ponad 500 więc jakiś błąd)

Gildia x4 + bonus + pierścień = 1120 ( a błąd w powyższym może pociągać za sobą kolejne /zakładając może być 2000 za pake...)

Nie ma żadnego błędu zrozum to. Pewnie jesteś w gildii, w której jest 2x exp. Nie ma możliwości błędu bo nikt w tym nie grzebał. Co do part i rozwoju expa się już wypowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma błędów to to jest normalne jak ninja z archami zabijając wroga otrzymuje po 700expa. Bez żadnych bonusów / pierścień, gildia / tylko exp x2 w godzinach. Tu jest jakiś błąd ale to na korzyść dla niektórych :) Ja tu jeszcze pokombinuje jak jeszcze więcej wyciągnąć.

 

Jeszcze poruszę jeden temat;

Statystyki w gildiach zostały usunięte aczkolwiek w bazie zostały // gracze będąc przypisani do gildii przed usunięciem stat korzystali z nich. A Dalej po usunięciu ich są przypisane do graczy.

 

Im więcej newsów tym więcej problemów. Ja bym zaproponował reset a to by zachęciło ludzi ;) Mimo to że wiem że "dopiero" co wystartował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności