Skocz do zawartości

Skarga


Versatile`

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zaznaczyć na początku, że czasem warto się zastanowić czy przyjąć osobę na admina ze względu na to, że  jest wartościowa, wnosi dużo świeżości na forum, ludzie darzą tą persone zaufaniem, szacunkiem a same zarządzanie przez nią serwerem jest nienaganne niż łakomić się na 11 zł miesięcznie i dać funkcje administratora komuś, co nie tylko ma problemy emocjonalne, ale jest dzieckiem i irytuje graczy, pokazując jaką to On ma władze na serwerze.

 

Zanim dalej będziecie czytać skargę, a jest obiektywna w zupełności to czas schować sympatie i miłe rozmowy na bok a zacząć oceniać tak jak wskazują na to fakty.

 

Człowiekiem, który podbija listę do wyrzucenia jest dzieciak, admin Gofer. Absolutnie nie ogarnia panelu admina, często nie rozróżnia kogo ma banować a na samą tą czynność chyba się modli w panelu amxmodmenu, bo na reakcje trzeba czekać długo. Nie mówiąc już o banowaniu ludzi topowych z serwera, do tego steamowców. Chyba nie rozumie, że steam to nie tylko platforma gry, ale pewne zabezpieczania, np VAC.

Dzisiejsza sytuacja zmusiła mnie jednak do napisania to, co myślę, otóż wszedłem w dyskusje z szanowanym adminem i dostałem kicked z powodem " lamisz", ale to nie jestem tylko i wyłącznie ja. Rozmowa z tym dzieckiem wiąże się z banem bądź kicked, więc ktoby to nie był, zostanie ukarany.

 

Niestety te sytuacje udzielają się następnym osobom, lubię Cie i nie znam Twojej historii adminowania, ale to, co robisz jest skrajnie głupie, Jimmy. Dzisiejszy chwilowy monolog na serwerze dotyczył gry LegendKllera i pretensji osób, że ta osoba nigdy nie jest banowana na serwerze, więc mądra głowa zbanowała go na 5 minut bez podania powodu. Kiedy wszedł na serwer, zaczął dyskusje za to dlaczego dostał bana, a Jimmy oświadcza : wiesz, mówili, że nie mogę Cie zbanować, więc im pokazałem, że też nie jesteś idealny. Oczywiście bardzo dobra riposta ze strony Legenda, trochę spiny i jakoś ucichło. Admini jak jest 8 osób z tt i sam CT ( admin ) + awp, paka i jakaś inicjatywa pójścia do niej jest niemożliwa, graniczy z cudem, Gofer to wzorzec w tym temacie. Liczne dzisiejsze banowanie za brak celi objął i mnie, gdzie szedłem do paki, zostałem otoczony, zabiłem pięciu i cel wybuchł. 

 

Sami nie wykonują celi, kiedy znajdują się w sytuacji 5-7 na 1 + paka, bezpodstawne banowania, nie umiejętność podania powodu, nie rozróżnianie osób ogarniających od cheterów, Gofer kłaniam się.

 

Tutaj też trzeba pozdrowić ludzi z którymi można się dogadać i czują pewne momenty gry, Siwy, Jerzy czy Ergoo to osoby z którymi można dojść do porozumienia, nawet w kłótni starają się załagodzić sytuacje nie pokazując, że Oni mogą, bo mają takie opcje.

Niestety, bezmyślność musi być karana, dziecinada ograniczana, aby komfort gry stawał się lepszy.

Znając życie forum temat będzie zamknięty bez żadnych konsekwencji, liczne grono obrońców, co spędzają 3 godziny w miesiącu na serwerze będzie najbardziej obeznane w sytuacji i tutaj wyleją swoje myśli.

 

Chciałem tylko pokazać, co się czasem wyprawia a ocenę pozostawiam dla Was i zróbcie, co uważacie za słuszne. Nie kieruje się gniewem, dla mnie to mogą widnieć zdjęcie Gofera podczas wchodzenia na serwer zamiast bugującej się i wyskakującej w trakcie gry ikony cs classic. Liczę tylko na to, że niektóre osoby w mniejszym lub większym stopniu spojrzą na adminowanie z różnych stron, nie tylko składek. 

To było moim celem.

 

Trzymajcie się ciepło, lots of love.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty jestes pewnie x... haha czlowieku daje ci ostrzezenia a ty nic lecisz na fragi a nie do paki i do tego jeszcze wysmiewasz sie i mnie specjalnie wkurzasz odemnie tyle jestes zalosny jimmy potwierdzi ciesz sie ze nie dostales bana za umysłowe zagrania popatrz na to z innej strony jak byś nic nie zawinił to by do czegos takiego nie doszlo z mojej strony to tyle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosny to Ty jesteś jako admin, wystarczy spojrzeć na ciągłe skargi i chociaż tam nie kłam, że się wyśmiewam czy prowokuje, bo żadnych z tych rzeczy nie było, do tego kicked bezpodstawne, nie mówiąc już o banowaniu.

 

Seriously ?

 

Popatrz na to z innej strony, jakbyś nie grał pajaca w cyrku na serwerze, Pana wszystkiego to dział ze skargami nie należałby do Ciebie a widzę, że królujesz tutaj. Grać nie umiesz to chociaż sukcesy jakieś są here.

 

Jimmy to inna postać, nieco, że najbardziej aktywny z Was wszystkich to i cieszący się sympatią, a to, że podałem go tutaj nie znaczy, że domagam się jego usunięcia, po prostu źle zrobił i mam nadzieje, że przeczyta te wypociny,

tyle.

 

Natomiast Ty to brak słów, beznadziejnie jak zawsze, ale wiesz ? Jak kiedyś wejdę na serwer to zapewne zbanujesz, niech Ci tam ulży.

 

Pjona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje by zawiesić tych 2 adminów na okres 1-2 tyg, aby przemyśleli sobie sprawę admina czy ogarniają czy nie bo praktycznie codziennie są na nich skargi ........... Pozdrawiam :mail:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bruno to nie wyjście, ale mogło by być tylko w inny sposób. Ale bardziej na admina gofer (sr) niż Jimmy. 

Więc gofer powinien sie chyba poprawić po ostrzeżeniu :) Karolku decyduj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram tu od niedawna i zauważyłem że admin Jimmy i ErGoo ( jeśli jest błąd w nicku to sorry) robią  dobrą robotę często bywają  na serwerze w porównaniu chyba do innych adminów bo jakoś wielu nie widziałem. A więc jeśli czasem mu puszczą nerwy to chyba nie przestępstwo admin to też człowiek, czasem w się postarajcie postawić w sytuacji gdy ok. 20 zawraca wam dupę bo tu cheat, odpalony lata itd. czasem jest taki ból dupy bo admina nie ma albo bo jest?? i lubię to że jak admin banuje spędza czas nas na oglądaniu cheatów byście mogli pograć normalnie i przyjemnie to jest spoko ale już gdy tam napisze do was np. lamisz albo da kicka to tak szybko powołujecie się na regulamin by obrobić mu dupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem świadkiem z dnia 26.04.2014 grałem prawie cały dzień jimmy od rana siedział na servie ale żeby grał... Siedział caluśki dzień prawie na spect!

Zastanówcie się co piszecie... zabraknie admina będą zażalenia i skargi że server na psy schodzi bo brak admina...

Nie żebym teraz bronił jimmiego, "x" tak? twoja wypowiedż naprawdę uderzyła, bo z jednej strony przyznam ci rację.

Ogólnie na onlydd2 gram może z tydzień? kilka osób poznałem cb x również i ty jako gracz nie mam ci nic do zarzucenia, Jesteś dobrym graczem....

Ale czasami zastanówcie się również i wy. drodzy gracze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończmy ten temat. Prawda jest taka że Jimmy ogarnia cały serw jest od rana do późnego wieczora, nie mam żadnych skarg ani wątpliwosci ze to najaktywniejszy gracz na serwie. Nie ma sensu zawieszać żadnego admina ponieważ nadal ich brakuje na serwie. To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z Jimmym gadałem już na ten temat i powinno się poprawić, co do gofra to jeszcze z nim pogadam, jeżeli w obu przypadkach się to nie zmieni to po prostu zabiorę adminów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności