Skocz do zawartości

Skarga na andre.


BruceLee

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : BruceLee

Data Zdarzenia :Dziś

Osoba/y na które chcesz złożyć skargę :Andre.

Opis Sytuacji : A wiec tak skarga leci dla dziecinnego moda andre po 1.Dostałem warna powod:Spammmm.Chcę was zawiadomić mam 2 posty wiec jak moge spamic skoro nie mam 5 postow na sb i 2 posty w tym 1 skarga za spam. Zla sprawa z tym i chce zlozyc skarge jak i i odwołanie i o ukaranie moderatora bo mysli ze mu wszystko wolno

Dowód :Jestem na tel bo chciałem zobaczyc forum. Ale z mila checia bym dal bo moderator jak widac wywyzsza sie. Jezeli warn zostanie usuniety bd ok w innym razie nie chce zostac bo dolaczylem dzis mam 2 posty i warna za spam. Dowody u mnie w profilu.

Ps:Do pana moda prosze mi pokazac gdzie spamie bo sam niie wiem nawet bo mam 2 posty 1 w podaniu a 2 tak samo w podaniu.

 

Prosze Administracje o zrobienie cos z tym. Sorki za pisownie ale jestem tel. ;)Pozdrawiam Bruce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wypowiedzi w podaniach mają być rzetelnie uzasadnione. Idiotyczne posty mogą zostać nagrodzone warnem. Każdy post musi mieć przynajmniej dwa rzeczowe argumenty.

Taki masz wpisany powód.

 

Moderatorzy mogą nadać powód ogólny i podpisać go dla mnie lub ciebie (czyli co dokładnie zrobiłeś), w tym przypadku masz opisane czemu dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności