Skocz do zawartości

Wszelkie Poprawki/Zmiany na serwerze !


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj będa wypisywane zmiany/poprawki/dodatki na serwerze.

 

28.04.2014:

Nihlathak:

- Miał 1 pocisk lustrzany do odbicia - Zwiekszylismy mu te pociski, ma ich aż 2 !

Upadły:

- Miał 8% na krytyczne dmg. Ma teraz 10% na krytyczne dmg !

Lord de seis:

- Miał 10 regeneracji hp co 3 sekundy. Ma teraz aż 20 regeneracji hp co 3 sekundy !

 

Pozdrawiam.

Zapraszamy do kupowania premek na shop.cs-classic.pl

 

 

 

17.05.2014:

- Wgrane nowe rsy - Stare usunięte, dodano nowe.

- Naprawiony exp dla top3 najlepszych graczy z mapy. Exp już się zapisuje.

- VIP już został naprawiony !

- Exp x2 21-9 został naprawiony !

21.05.2014:

- Wprowadzenie Gildii.

- Wprowadzenie kamieni ( potrzebne do rozwinięcia w statach gildijnych 2x expa )

13.06.2014:

- Zmieniony mapcykl,

- Dodałem parę nowych map,

- Zmieniłem admin chat ( U@ ) , gdy ktoś napisze na u@ mamy odgłos "kury" z cs_italy, bardziej kolorowy chat. ( Przydatne, gdy ktoś zgłasza cheatera, czy coś innego na u@ )

- Dodałem nowe rsy - czerwcowe, ( kolejne będą wgrane na początku lipca )

- Osłabiona klasa: Zjawa

- Osłabiona klasa: Diablo

- Osłabiona klasa: Lord de Seis

17.06.2014:

- Gildie zostały osłabione. Wszystkie statystyki gildijne zostały wyrzucone, z powodu zniechęcania do gry nowych graczy. Zostawiliśmy tylko 2x expa za 500 kamieni + zablokowaliśmy możliwośc oddawania expa na gildie ( Nie będzie już to nam potrzebne i unikniemy bugów, że kradnie nam 2x expa jak oddajemy na gildie expa. Oraz zniknie problem kradzionego expa, że ktoś mi się wbił na konto i oddał całego expa na gildie itd.)

08.01.2014:

- Dodana komenda sv_alltalk 1 - Dodana była pare dni temu, lecz informuję was. Co to za komenda? Komenda umożliwiania rozmawianie CT z TT przez mikrofon nawet gdy żyją.

- Zmieniono roundsoundy na sierpień.

_____________________________________________________________________________________________

2015 ROK

 

04.01.2015r:

Wgrałem trzy przydatne pluginy

- Plugin kickający za ping powyżej: Ustawiłem na 120

- Plugin pokazujący przez kogo zostaliśmy zabici i ile zostało mu hp oraz kogo zabiliśmy.

- Plugin ANTY: Obrażanie, Wulgaryzmy. Wiekszośc obraz jak i wulgaryzmów jest zablokowane.

 

Wygląd

 

Ping:

 

orpluf.png

 

DEAD Info:

 

6d89yv.png

 

Anty Obrażanie, Wulgaryzmy:

 

mg207r.png

 

 

18.01.2015r:

- Usunąłem wszystkie świąteczne pluginy, rs'y na razie zostawiłem takie jakie są ( jeśli chcecie je zmienic to proszę o gotową paczkę )

- Zmieniłem całkowicie mapcykl więcej tutaj -> http://forum.cs-classic.pl/topic/17523-propozycje-dodaniausuni%C4%99cia-map-na-serwerze/page-4#entry176505

- Dodałem nowe mapy ( są one w mapcyklu )

- Dziś zostanie ukończony MEGA PORADNIK NEW DIABLO MOD i będzie udostępniony dla was ( Temat na razie jest ukryty i go nie widzicie ) -> http://forum.cs-classic.pl/topic/25534-mega-poradnik-new-diablo-mod/

- Dziś zostanie ukończony Poradnik - Skanowanie Archami i będzie udostępniony dla was ( Temat na razie jest ukryty i go nie widzicie ) -> http://forum.cs-classic.pl/topic/29548-poradnik-skan-archami-co-to-jest-kiedy-to-tak-nazywamy/

Edytowane przez Fakel
Aktualizacja x3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapomniałem was poinformowac w tym temacie, że VIP już został naprawiony ! Wszelki jego opis jest już prawdziwy, wszystko co jest w opisie, jest prawdziwe ! Exp x2 21-9 również został naprawiony !

Zapraszamy do zakupu VIPA, oraz PREMIUM !

 

17.05.2014:

- Wgrane nowe rsy - Stare usunięte, dodano nowe.

- Naprawiony exp dla top3 najlepszych graczy z mapy. Exp już się zapisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.05.2014:

- Wgranie mapcycla dziennego oraz nocnego. Dzienny trwa 10:00 - 22:00, a Nocny 22:00 - 10:00

W nocnym jest 10 małych map: fy_ , aim_ , cs_wiocha, de_dust2_long, de_dust2x2

 

Słucham propozycji map normalnych oraz małych do mapcyklu nocnego w tym temacie:

http://forum.cs-classic.pl/topic/17523-propozycje-dodaniausuni%C4%99cia-map-na-serwerze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

13.06.2014:

- Zmieniony mapcykl,

- Dodałem parę nowych map,

- Zmieniłem admin chat ( U@ ) , gdy ktoś napisze na u@ mamy odgłos "kury" z cs_italy, bardziej kolorowy chat. ( Przydatne, gdy ktoś zgłasza cheatera, czy coś innego na u@ )

- Dodałem nowe rsy - czerwcowe, ( kolejne będą wgrane na początku lipca )

- Osłabiona klasa: Zjawa

- Osłabiona klasa: Diablo

- Osłabiona klasa: Lord de Seis

( Opisy pod /klasy )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.06.2014:

- Gildie zostały osłabione. Wszystkie statystyki gildijne zostały wyrzucone, z powodu zniechęcania do gry nowych graczy. Zostawiliśmy tylko 2x expa za 500 kamieni + zablokowaliśmy możliwośc oddawania expa na gildie ( Nie będzie już to nam potrzebne i unikniemy bugów, że kradnie nam 2x expa jak oddajemy na gildie expa. Oraz zniknie problem kradzionego expa, że ktoś mi się wbił na konto i oddał całego expa na gildie itd.)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

08.01.2014:

- Dodana komenda sv_alltalk 1 - Dodana była pare dni temu, lecz informuję was. Co to za komenda? Komenda umożliwiania rozmawianie CT z TT przez mikrofon nawet gdy żyją.

- Zmieniono roundsoundy na sierpień.

Jutro ulegnie zmianie mapcykl.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

04.01.2015:

Wgrałem trzy przydatne pluginy

- Plugin kickający za ping powyżej: Ustawiłem na 120

- Plugin pokazujący przez kogo zostaliśmy zabici i ile zostało mu hp oraz kogo zabiliśmy.

- Plugin ANTY: Obrażanie, Wulgaryzmy. Wiekszośc obraz jak i wulgaryzmów jest zablokowane.

 

_______________________________________________________________

 

Wygląd

 

Ping:

 

orpluf.png

 

DEAD Info:

 

6d89yv.png

 

Anty Obrażanie, Wulgaryzmy:

 

mg207r.png

Edytowane przez Fakel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

18.01.2015r:

- Usunąłem wszystkie świąteczne pluginy, rs'y na razie zostawiłem takie jakie są ( jeśli chcecie je zmienic to proszę o gotową paczkę )

- Zmieniłem całkowicie mapcykl więcej tutaj -> http://forum.cs-classic.pl/topic/17523-propozycje-dodaniausuni%C4%99cia-map-na-serwerze/page-4#entry176505

- Dodałem nowe mapy ( są one w mapcyklu )

- Dziś zostanie ukończony MEGA PORADNIK NEW DIABLO MOD i będzie udostępniony dla was ( Temat na razie jest ukryty i go nie widzicie ) -> http://forum.cs-classic.pl/topic/25534-mega-poradnik-new-diablo-mod/

- Dziś zostanie ukończony Poradnik - Skanowanie Archami i będzie udostępniony dla was ( Temat na razie jest ukryty i go nie widzicie ) -> http://forum.cs-classic.pl/topic/29548-poradnik-skan-archami-co-to-jest-kiedy-to-tak-nazywamy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności