Jump to content

Liga mistrzów.;p

Tofik.^^
 Share

Recommended Posts

Siemka . Jaką drużyne typujecie na koniec ligi ? I podawajcie wyniki które najbardziej was zadowoliły. Ja stanowczo cieszę się z wczorajszego wygrania Barcelony 5:0 :lol:

Guest Mefisto^^

jedna z nielicznych drużyny która ma pełną ilość punktów jest barcelona :P i od 3 lat ma cały czas pełną ilość pkt w LM więc barca jest mocna jak zawszepiękny byłby final Barcelona - Borussia bo to są 2 drużyny które nakazują swoje tempo gry i sądzę że taki finał byłby jednym z najlepszych na świecie :P

Każdy ma swoje zdanie Quicku :P . Mi np. nie podoba się gra Barcelony i nienawidze oglądać jej meczy (wyjątek Gran Derbi) . Moim wymarzonym finałem będzie starcie dwóch z czterech moich ulubionych drużyn.

Lionel Messi, zgadzam się całkowicie ...Real nie jest już taki mocny , a przynajmniej w tej lidze , Milan po odejściu Ibrahimovića nie daje sobie rady no może i mają Pato ale to dużo im nie daje .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines