Skocz do zawartości

Finał LM


DawciOo

Liga Mistrzów- Finał  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Real Madryt
    • Atletico Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

teraz Atletico ma lipę, bo (moim zdaniem) ma wąską ławkę i musi się skupić na LM, ale też musi pamiętać, że próbuje zdobyć mistrzostwo Hiszpanii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to boję się, że z tego pięknego sezonu ATM nic nie dostanie, zostały im trzy mecze - Leavante i Malaga powinny być w miarę łatwymi zdobyczami, chociaż Levante na stadionie w Madrycie potrafiło ugrać 2-3, co równie dobrze mogło się skończyć remisem. Ostatnim meczem, który do łatwych zaliczyć nie można, będzie Barcelona i tutaj pytanie czy zagrają na najwyższych obrotach jak przystało na klub z Katalonii, czy odpuszczą na przeciw królewskim.

Wracając do Ligi mistrzów to najcięższe starcia będą miały miejsce przed samym finałem, o których już wspomniałem, tym bardziej, że to na nich spoczywa presja. Real obecnie wszystko może, a nic nie musi - to potrafiło już nie jednemu podciąć skrzydła, a do tego faktu kontuzja poszczególnego zawodnika może spowodować duże straty moralne, taktyczne oraz oczywiście stratę umiejętności danego zawodnika w drużynie Diego Simeone.

Jeżeli więc mam ocenić dziś, kto zdobędzie trofeum Ligi Mistrzów w tym roku, to faworytem z szansami 60 do 40 procent jest Real w mojej opinii. Na pewno trzeba im przyznać, że mają szeroką i mobilną kadrę, a do tego niemożliwego Portugalczyka, który po kontuzji gra jakby jej nie było, a nawet lepiej. Pomimo tego ich pewność siebie może być zaburzona jeżeli zaliczą jakąś wpadkę w lidze hiszpańskiej lub jeżeli nie uda im się wywalczyć pierwszej lokaty w lidze kosztem rywala z Madrytu.

Dlatego też w dniu dzisiejszym obstawiłem Real Madryt, ale w zależności od najbliższych paru tygodni sytuacja może się zmienić na dokładnie odwrotną, bądź po prostu wyrównać.
Oczywistym mimo ocen ekspertów największe znacznie będzie miała dyspozycja dnia oraz przygotowanie psychiczne w tak ważnym meczu, co na pewno przemawia na korzyść dziewięciokrotnego triumfatora Ligi Mistrzów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie na farcie, tylko zasłużenie. Gol to gol. Wygrali? Wygrali.

Życzyłem Atletico jak najlepiej, ale wygrał lepszy : (

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na farcie, tylko zasłużenie. Gol to gol. Wygrali? Wygrali.

Życzyłem Atletico jak najlepiej, ale wygrał lepszy : (

PEACE

jezeli gol w takim momecie i w takim meczu jest dla ciebie normalny to nie wiem czy jest cos co by cie zaskoczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności