Skocz do zawartości

Podanie by Spontan


Spontan

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Spontan

2. Imię:Tomasz

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewnetualnie (0/10) Bardzo Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak

6. Składka(Tak/Nie):Obowiązkowo Tak


8. Reklamy sieci*:Niestety Nie Mam Wzoru ;( i nie wiem jak zrobić ale jak ktos mi wytłumaczy to jutro to zrobie.

9. Opisz: Siebie:* Jestem Osobą Inteligętną interesuje się informatyką i Piłką Nożną.Mój ulubiony klub to Wisła Kraków.Pochodze Z Małej Wsi Koło Krakowa "Łączany" Mam w Krakowie Piękną I Modrą Dziewcznynę "Monikę która ma lat 18 ;))).Miałem Swoją własną serwerownie od Tytułem "MiastoGier.eu" ale sprzedałem koledze bo mi się nie chciało już prowadzić noi dziewczyna troche mi groziła ;0 Zerwaniem Ps:Wole Zostać Księdzem Bo Bedę Miał Dużo Kasy :)". Noi Co Tu Jeszcze Powiedzieć ? ;)) Aaaa Mam Pięknego Kota ;) Który nazywa się "Cześka i małego kota który ma nazwę ;) Hah "Rambo" Rambo z tego względu ze łazi po drzewach skacze że japiernicze ;) najlepsze ze jak idzie pies to go zaczyna gwałcić ;))))) To Chyba Tyle Co Mam Coś O Siebie Napisać ;))

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): Tylko Steam

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**:  Tyle Ile Chcecie Laptop Jest W Pokoju To Zawsze Jestem Jakby Co ;)

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**: W Tygodni W Pon: Od 14:00 Do 17:00 I Potem Od 19:00 do 23:00 w Wtorek Od 13:00 Do 17:00 i potem od 18:00 do 21:00 w Sro od 13:00 do 16:00 i od 19:00 do 21:00 w Czw od 15:00 do 18:00 i od 20:00 do 23:00 w Pią od 14:00 do 17:00 i od 19:00 do 22:00 a w week Sob od 11:00 do 17:00 i od 21:00 do 00:00 w Niedz od 9:00 do 15:00 i od 19:00 do 23:00.

 

"**" - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zakupisz STEAM, i dawaj link do tych twoich 2 nicków, bo na tym spontanie masz jakieś 4h 

STEAM to haczyk. Będzie - będzie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Cie czasem na serwie i po podaniu śmiem twierdzić iż sobie poradzisz daje Ci tak wymagania mniej więcej są i obyś sobie poradził w roli admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CruseR. tepy jestes? Dawał ci juz ktos ostrzeżenie ze czerwony kolor dla administracji a ty dalej swoje -.- a co do podania równiez jestem na Tak Steam masz Wiek jest AMXX w porządku Masz moje TAK :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edit

ten 2 nick ma przegrane pare minut i to nie ty grałes tylko brat a po 2 na obecnym masz 4h więc NNNIIIIIEEEEEE

 

 

PS.......  Jest taka strona jak GOOGLE.PL i tam możesz sobie wpisać JAK ROBI SIĘ REKLAMY DO PODANIA O ADMINA lub wpisujesz w te GOOGLE.PL YOUTUBE i tam wpisujesz JAK ROBI SIĘ REKLAMY DO PODANIA...............

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności