Skocz do zawartości

Skarga na DawcioOo


Xarabek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałbym złożyc skarge na admina serwera zombiemode.

Nick : DawcioOo

Data Zdarzenia :  3,4,5 maja 2014

Osoba/y na które chcesz złożyć skargę : DawcioOo

Opis Sytuacji :

Dawcio jest zupełnie nie kompetetna osoba do sprawowania takich władz, jego emocje i znieczulica odgrywa sie na graczach ktorzy chca sobie spokojnie pograc, otóz DawcioOo pierwsza sytuacja miała miejsce, gdzie na mapie zm_restart_v3 kazał mi oddac broń, która jest wolno dostępna na mapie, po czym zapytałem dlaczego musze mu oddac odpowiedział ' no dla mnie nie dasz' po czym dostałem bana na 3 godziny, a powodem było 'kampienie na nemku' podczas gdy byłem 'humanem' i stalem sobie w niego strzelalem, po kilku godzinach wszedłem na server gdzie po rundzie gdzie zarazilem DawcioOo dostalem bana za ping, gdzie nie wynosil on powyzej 70-80, potem kolejne bany za kampienie zombie, za ping, gdzie wcale takie akcje nie miały miejsca. nigdy nie pisałem zadnych skarg, no ale to przechodzi ludzkie pojecie, gdy tylko wejde na serwer i jest tam DawcioOo odrazu dostaje bana a powodem jest, brak powodu. Uważam, ze ten gracz nie powinien pełnić administracji, jeśli porywaja go emocje związane z gra, Mam nadzieje, ze zostanie od odsuniety od władzy i da normalnie ludziom pograc, pozatym nie jestem jedyną osobą która ma z nim problemy, ale poprostu ja wzielem sie za to by zwrócic mu uwage, jak długo mozna znosic takie zachowanie.

Dowód : Dowodów zadnych nie mam, jedyne to moglbym dac ss z okienkiem bana, wiec nie wiem co za sens.

Chciałbym zeby administratorzy ktorzy zarzadzaja tymi serwerami, coś z tym zrobili, nie mam 16 lat i gram sobie zupełnie dla rozrywki, gdy ma sie jakis czas wolny wejsc i pozabijac.

Nie bede wchodził juz na serwer do póki ta sprawa nie zostanie wyjaśniona. do tej pory bede obserwował rozwój tej sytuacji na forum.

Pozdrawiam i życze miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziu nie widzisz że jest to dział na SKARGI NA MODERATORÓW ?? tzn ludzi odpowiedzialnych za ogarnięcie forum itd... A nie adminów serwera..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zacznijmy od pierwszej sytuacji, podniosłeś "lamę" , a ja po prostu zapytałem czy mi dasz? (to chyba nie jest przestępstwo) a bana za kampienie dostałeś dlatego, że był nemesis, a Ty bezczelnie wbiłeś sobie do kampy, tak jak byśmy grali na normalnej infekcji. 2 sytuacja, jeżeli Cię zbanowałem za ping to na pewno miałeś powyżej 150 w innych przypadkach nie banuje (za ping banuje również Ilona) 3. Ban za kampienie zm, była to mapa zm_five, widziałem jak wbiegłeś do kampy, po czym na pisałem, że kolega który wszedł do kampy niech wyjdzie, moje polecenia olałeś, więc wykorzystałem moment i wbiegłem do kampy w której to właśnie Ty siedziałeś i mnie zaraziłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przenieście temat w odpowiednie miejsce, chyba bez sensu bym kopiował to w drugie miejsce, chyba ze ktoś zamknie ten.

ładnie to sobie ułożyłeś DawcioOo nie mniej jednak Twoje spostrzeżenia nie sa prawda i kłamiesz na swoją korzyść. Zemsciłeś sie bo Ci jej poprostu nie dałem, gdy nastąpiło odliczanie, wszedłem do kampy, gdyz mam dopiero 2 czy 3 lvl, zwyklego usp to co ja za 20 strzele 10 razy ? Jak można bezczelnie wejsc? ciekawe co Ty robiłęś ze mialeś czas zwrócic uwage graczowi i jeszcze zobaczyć jego nick i miec czas na zbanowanie za NIC. Gdy wylosowało moda i pojawił sie nemesis, wychodzilem z niej zanim jednak zdarzylem wyjsc do konca juz byl ban na 3 godziny ?!?! sie opanuj, tak samo jak ban za ping na 3 godziny, nie zwracałem uwage na liczby, ale gra chodzi płynnie, to ze komuś podskoczy na chwile ping a Ty go zauważysz, nie musisz niszczyc komus dnia i banowac na 3 godizny, wystarczy ostrzeżenie, ludzie sie obrażaja, skanuja i blokuja to Ty tego nie widzisz, chłopie masz 16 lat uwziełeś się na mnie i co masz z tego radość? ze codziennie banujesz tego samego gracza z premedytacja ? w tym czasie Ilonez też była na serwerze i jakos nie miała do mnie zadnych problemów.

Co do zm_five, jak mam wyjsc z kampy? było to miejsce ktore oblegane jest przez ludzi, wiec spokojnie mogłem do niego wejsc i wykonywać cele misji. Jak Ty mozesz komus napisac zeby wyszedł podczas, gdy tam właśnie był gracz ktory postawił laser wiec sobie odpusciłem. Ja w niej nie siedziałem tylko z niej wybieglem a Ty byleś dopiero przed pomieszczeniem!! i dokładnie o tym wiesz wiec nie sciemniaj a jak umiesz liczyc, to był dokładny czas, zeby wejsc do srodka sprawdzic czy ktos tam jest i wyjsc, wtedy pojawiles sie Ty.  Zaraziłem Cie i odrazu ban za kampienie, no zarty jakies. Jak w Ogóle osoba ktora ma 16 lat, moze administrować serwer, do ksiazek i sie uczyc,a nie strugać przygłupa i mścić sie bo Cie ktos zaraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xarabek teraz mnie posłuchaj nigdy nie dałem bana za ping na 3h, więc nie zmyślaj. Przysięgam, że kolejnego następnego bana będę Ci nagrywał, myślisz chyba, że jesteś wyjątkowy i nie da się Ciebie zbanować. Z tym nemkiem to chyba wychodząc z kampy, nie wchodzi się do niej jeszcze dalej. na five nie było w tym miejscu nie było żadnego człowieka i właśnie dlatego tam zszedłem do Ciebie. Z tej kampy to wyszedłem ja, bo nikt nie wchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO TY MNIE POSŁUCHAJ, zbanowałeś mnie za kazde gówno na 3 godziny specjalnie i sie nie wypieraj, nigdy nic nie pisalem, wyłaczałem i robilem swoje ale poprostu mam dosyc gówniarzy ktorzy dosięgna admina i daja bana za za nic nie po to tu zakładałem konto by sobie popisać bo nie mam z kim, tylko rozwiązać te sytuacje, Dlatego pytanie gdzie tu jest jakas osoba która tym zarządza?
Aa kim Ty niby jestes?! by moc niszczyć gre innym ? ledwo sięgasz głową ponad stół i coś tu sie tłumaczysz? Jak widzisz nigdy sie nie udzielałem ale od dzisiaj bede miał na Ciebie oko, bo nie bedzie jakis smarkacz sprawiał rzadów nad którymi nie ma kontroli juz kilka osób ma do Ciebie problem za Twoje zachowanie na serwerze, takze uwierz mi ze niedługo Twoja kariera dosięgnie końca, mnie to obojetne, gram sobie for fun wieczorami ale Ty tracac admina bedizesz bedzec pol roku

a skąd miałem wiedzieć, ze tam nikogo nie ma? WH mam zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie tylko oni, wielu ludzi ma zazalenia i skargi na niego. A poprosiłem zeby załozyli konta i wyrazili swoja opinie, co chetnie zrobią.

a tak apropo niezłym lisem jestes fifix :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pora na mnie. W amx nie widziałam żadnego bana za ping na 3h. Po drugie to ja cię tak ambitnie za ping banuję a nie Dawcioo. W granicach 70/80? Skacze ci do 300. Mogę zacząć screeny też robić. A skargi mają ci co im się do dupy dobrał i tyle. Co do bana za te kampienie to jestem świadkiem że wchodziłeś do tej kampy więc nie wmawiaj mi, że dostajesz bany za nic. Na siłę go próbujesz uwalić, tylko szkoda że to wszystko brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle admin nie wszystko pgr bo nie ma oczu w dupie sry za slowa alw wiem ze bana nie daje sie bezpodstawnie . Wiec sry ale wy nie czytacie regulaminu a potem macie problemy i idziecie z tym na forum. Myslicie ze admina stracilem tylko przez nie znajmosc amx /? Niie stracilem tez za te skargi bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po stronie Dawcioo mię sądzę żeby dawcioo był taki lekkomyslny, ponieważ już raz stracił admina i nie widzę sensu by go drugi raz stracił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy chcecie aby dawcio stracil adma co wam  zrobil ?"Admin ma zawsze rację!" i nie upierajcie sie...A każdy to człowiek i może sie pomylic! 

A na serwie nie jest tylko adminem dawcio...Kazdy admin moze zbanowac cie za ping.Tylko ,że TY nie wiesz kto to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż specjalnie założyłem konto , podpisuję się pod tą skargą , DawcioOo jest niekompetentym adminem , każe robić cele , zagania wszystkich do gry , a sam stoi jak kołek i nic nie robi , i lata tylko za tymi co stoją AFK i daje im bany mimo że sam nic nie robi , widziałem że uwziął się na Xarabka , i tylko widze ze jak on wchodzi na serwa i jest DawcioOo to leci ban za nic zazwyczaj , mimo że jest kupa innych graczy którzy robia coś nie tak , jak ktoś zostaje zeskanowany i potwierdzają to inni gracze to nie reaguje chyba że skan dotyczy jego lub osoby z której ma jakieś korzyści np. ammopacki. Jestem zdecydowanie za tym aby usunąć go z pozycji admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę kolejny się uczepił, teraz powiedz mi czy jeżeli biegam i wyrzucam afki to robię źle? Jeżeli chodzi o Ciebie to raz dostałeś bana za 5 czy 6 lm, reszta za ping. Jeżeli nie dostaję skargi na u@ to nie banuje. LUDZIE CZYTAJCIE REGULAMINY TO NIE BĘDZIE TYCH BANÓW. korzyści w postaci ap? :O wyobraź sobie, że jakoś nie mam zwyczaju prosić nikogo o ap. czasami spytam się czy ma ktoś jak mi pilnie brakuje. Wszystkich graczy traktuję tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

http://www31.speedyshare.com/t36ND/download/bez-tytulu.bmp

Bez dowodów nie wezmę skargi pod uwagę.

Czekam do max 20:00 na dowody, które przedstawią twój ban na 3h za ping, bo w amxx żadnego bana za ping NIE MASZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że ten Admin jest Nieudolny , myśli że jest Bogiem bo ma admina wchodzi z graczami w dyskusje które nie powinny mieć miejsca a potem straszy banem i próbuje sprowokować graczy taki jest właśnie nasz admin Dawcio a chyba Admin powinien dawać przykład graczom na servie a nie być gorszym od nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mój nick w grze tak jak widać z nicku na forum "GanjaSmok3r" gram na tym zombiemodzie od okolo miesiaca moze troszke dluzej 

DawciOo Admin  , ktory jak wszyscy dobrze wiemy stracił admina przed resetem lvli i chciałbym zaznaczyć to że DawciOo siedzi często na tsie z min.

Fifix , KozakZmC (provip) była raz taka sytuacja , ze Wojtek[t] (również provip) był w kampie na zm_restart_v3 grał normalnie robił przerwy ale ponad to dostał bana za przerwy kozakZmc nie robił przerw i nie dostał bana ponieważ siedział z Dawciem na tsie i kozak mu dawal AP , następna sytuacja jest taka że gdy DawciOo zostanie zarażony przeważnie wchodzi na Spectra i czeka na następną runde żeby nie tracic fragów .

Moim zdaniem DawciOo powinien stracić admina ta osoba jest niereformowalna i jestem za tym aby stracił admina po raz drugi 

nie jestem jedyna osobą która jest takiego samego zdania 

Jeszcze była taka sytuacja że siedzialem z nimi na tsie i DawciOo bloczył zm specjalnie żeby mnie i Fifix0 nie zarazili myśle że mój post pomoże w odebraniu tej osobie tak odpowiedzialnego stanowiska ...

A i jeszcze chce dodać , że to konto na forum zrobil tylko i wyłącznie by dawcio stracil admina dziekuje i pozdrawiam cała administracje serwera :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludzie, widze reprezentujecie poziom prowadzenia serwa z lat 98~ to, ze dzisiaj każdy ma dostęp do internetu i ma dużo czasu, nie znaczy, ze zjadł wszystkie rozumy, pozatym wk****urza mnie powoli wasze przekomarzanie sie wnioskami, ludzie ktorzy sie wypowiedzieli w tym watku, to koledzy Dawcia, ktorzy czerpią korzyść z jego nieudolnych akcji, czy myślicie, ze chce mi sie tutaj z wami pisac bo niemam co robic? założyłem tutaj konto bo poprostu tak nie moze byc, zaczełem tutaj grac od niedawna bo pise prace inz i czasami chce mi sie odejsc od tego i sobie poprostu pograc, nie chce mi sie nawet dyskutowac, a argumenty typu ze juz raz stracil admina i b drugi raz nie chcial no to sorry... to widac wszystko na serwie gdzie ludzie ze sobą współpracują  dają ap, wchodza laptopami dają ap, wychodza relogin, drugie ap ludzie jeśli wy chcecie prowadzic serwer to bez kitu sie ogarnijcie, takie coś nie moze miec miejsca kazdy ma rozum i widzą co sie dzieje

Patrzeć prosto w oczy, te serwery zyja dzieki częstotliwości ruchu na serwerze i zakupu vipa jeśli tego nie bedzie padnie, wiec jeśli bedziecie dalej propagowali takie zachowanie to juz niedlugo w ogole go nie bedzie, ja nikomu krzywdy nie zrobilem a jestem doświadczoyn graczem w grach FPS wiec sorry albo coś z tym zrobicie albo bedziecie mieli pustki na serwerach do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi poprostu o to, ze jest masa ludzi którzy nie robia wyznaczonych im rzeczy ale to nic bo oni nie zwroca uwagi, czasami wiadomo staniesz na chwile otworzyc piwo, odpalic szluga, otworzyc komus drzwi, otworzyc okno, no panowie, nie mamy 15 lat tak ale ten Dawcio poprostu emocjami uwiera sie na ludziach ktorych wyznaczyl sobie i TO WYKORZYSTUJE !!! a racje typu admin ma zawsze racje, wsadzccie sobie głeboko w D.....  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności