Skocz do zawartości

Skarga DawciOo


`dR.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: `dR.


2.Nick admina/gracza który zawinił: DawciOo

3.Admin/Gracz :  Admin

4.Data i godzina:  5.05.2014 21:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Swiatkowie na serwerze.

6.Opis sytuacji: A więc ten oto admin napisał na y@@ "Złazić z txt albo ban" Więc ja byłem na txt i od razu gdy to napisał zeszłem. A zaraz nagle Ban na 30 min "TXT" Przecież jak napisał to od razu zeszłem o co mu chodzi? Poproszę o ogarnięcie tego oto admina.

 

 

 

Zapomniałem dodać że była ze mną 1 osoba i zeszła i nie dostała bana nicku nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem danej sytuscji Ale jezeli moge napisac ten admin mnie tez denerwuje z powodu ze sam pisze ze cele a sam stoi i wogole nie wykonuje celi po prostu jakby byl afk stoi i nic nie robi tylko na @@ pisze ze cele a sam ich nie wykonuje a gdy juz runda sie skonczy automatycznie admin sie budzi i gra ... Uwazam zeby on sam tez wykonywal cele a nie tylko pisal zeby inni wykonywali je poniewaz fragi sobie zepsuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr sam się przyznałeś, że byłes na txt. co do tych celów, zauważ, że jeżeli widzę jak wchodzi połowa zm to chodzę i szukam resztę, która nie wykonuje celi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do biegania admina to lepiej wejść na spect, ja sam przyznam, że czasami biegam po mapie by znaleźć afk/kamperów, ale to nie jest dobry pomysł na szukanie takich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko rozumiem ze ty szukasz ludzi ktorych ich nie wykonuja ale tez powinienes chhociaz raz wbic do kampy bo chyba ludzi przez 4 min nie wykonujacych celi nie szukales :) Rozumiem zebys poszedl na specta i tam ich szukal albo gdybys zostal zabity przez pipe bomb i bys sie nie odradzal to tak ale no sory stojac w miejscu i nawet nie biegajac po mapie chyba nie zrobiles swoich obowiazkow jako admin i jak gracz ktory wykonuje cele ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie stoję w miejscu, jak już to biegam i sprawdzam po kampach. Chyba, że chodzi Ci o 10s sytuacje, gdzie akurat pisałem z Karolem jak był problem z 1 bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko ja zauważyłem ale na dawcia co chwile są jakieś skargi więc chyba coś z tym adminem jest nie tak przed resetem tak samo stracił admina . Tak jak dzisiaj była sytuacja że gościa zabiłem napisał do mnie " ty pizdo " a ja odpisałem To jak ja jestem pizdą to nie wiem kim ty jesteś gościu bana nie dostał a ja odrazu dostałem bana bo mnie ten Admin nie lubi siedzi na Ts z kolegami i oni za nic bana nie dostaną a inni dostają nieudolny admin ...... tak samo jak co chwile jak padnie wchodzi na spec a jak się zwrócić mu uwagę to mówi że serva ogarnia ale to jest zawsze wtedy jak padnie i nie ma kogo zabić bo każdy juz skampiony dobrze a ja stoją ludzie AFK to im kicka nie da to ciekawe co ogarnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem przy sytuacjach tutaj podanych , ale gadałem z dawciem i innymi na tsie i dawcio powiedzial że zrobi wszystko by >>Ganja*Mafia<< dostał bana Perm 

ponieważ przez tego własnie gracza Dawcio stracil po raz pierwszy admina , DawciOo jest dzieckiem ktore ma 15-16 lat wgl nie ogarnia serwera albo była taka sytuacja , że było około 3 ZM którzy stali afk m.i.n >>Ganja*Mafia<< i z tych 3 osob tylko Ganja dostał bana na 3 godz za Cele to co teraz napisałem jest powiązane z tym co napisałem wyżej z tego co zauważyłem dawcio za dużo sobie pozwala żaden Admin czy to : Ilonez , 3lu , KrzysiO , -_- ,

nie widzialem nigdy zeby któryś z tych adminow zachowywał sie i robil cos takiego jak DawciOo . Dziekuje i pozdrawiam cały Zm mod i tych którzy chcą by dawcio raz na zawsze stracil admina !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Wypowiedz Ganja Dawcio jest nie odpowiednim adminem powinien stracic admina.Wczoraj mialem taka sytulacje jak Dawcio kinknal pixel(ale nie wiem czy na pewno tego gosca) i napiszal do mnie an steama ze jak co to przez pomylke go kiknolem.Dzis mialem tez taka sytulacje ze mnie zbanowal jak bylem zoombie i jak dedlem polazlem na sepec bo zarcie mialem zrobione.Wchodze a tu ban i pisze z nim na steamie i on pisze ze jestem zm i wchodze na sepec i napisal jeszcze ,ze on to zlicza jako robienie recconecta.Pozdrawiam Wojtas[t] 


 


Ps.Dawcio Staci Adma


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak kurwa uczepiliście tego dawcia, Dobry chłopak Ogarnia serv pierdolicie głupoty bo go nie lubicie bo wypełnia swoje zadania jako admin, ty wojtuś siedzisz na skype z ganja mafia (patologia) nawet się dobrze wypowiedzieć nie umiesz, po za tym sprawa dotyczy tego txt tak? ja na miejscu dawcia nie pisał bym na "y@@ zlazic z txt"

Tylko od razu poleciał by ban. bo znajomość regulaminu to jest wasza sprawa nie sprawa admina admin ma pilnować na serverze aby nikt tego regulaminu nie łamał. 

Tyle odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli moge dopisac stales przez cala runde i gowno robiles i to nie bylo 10 sek. Tylko 3.5 min A gdy wsciekniety waz do cb napisal o tym ze stoisz i nawet nie ruszysz dupy to co tak ciezko mu odpisac?

Runda sie konczy odrazu dawcio rusza dupe jak to zrozumiec?

A jezeli chodzio o ganje to chyba polowa serwera wie ze ganja to patola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Koniec tego dobrego. Kolejne skargi typu "On powiedział że da komuś perma", itd bez dowodów skończą się warnem i blokadą tematu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności