Skocz do zawartości

Skarga na PaPkU


landzik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : lubie to
Data Zdarzenia : dzień dzisiejszy
Osoba/y na które chcesz złożyć skargę : PaPkU
Opis Sytuacji : A więc tak jestem w 100% pewny tego że ten moderator nie zrobił mi screenów które miałem umieścić na stronie, szukałem "danych ss'ów" bardzo, na prawdę bardzo długo , czytałem różne fora a screnow nigdzie nie było w końcu przeczytałem coś o zrobieniu czy wogóle czy działają albo czy admin zrobił należało samemu sobie zrobić , zrobiłem i od razu się pojawiły w cstrike.  
Dowód :Niestety nie wiem jak mogę to potwierdzić , ale jestem bardzo zdenerwowany powyższą sytuacją dlatego musiałem dodać taki temat na forum , pewnie go przez to usuniecie ale trudno, to tak na wszelki wypadek gdyby sie powtórzyło . Jeżeli ktoś wie jak mogę to udowodnić proszę pisać , z miłą chęcią to udowodnie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ss-y robi automat tak jak napisał Małolat. To że nie masz ss'ów to nie jest moja wina. Zrobiłem Ci bo śmierdziałeś wh, a że masz problem z tym że nie możesz ich znaleźć to nie moja brocha ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi wh jak mam radar , widze gdzie są ludzie na radarze , chyba logiczne . No cóż , możesz sobie porozmawiać z graczem ops ops , dzisiaj sobie rozmawialismy na temat tego radaru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem dobrze że ma radar. Ale to nie chodzi o radar. Grałem klasą nie widzialną, wybiegałeś z b ( DD2 ) + radar działa z opóźnieniem, ja cały czas biegałem a Ty mnie strzelałeś zawsze tam gdzie byłem. I nie tylko ja to zauważyłem, bo gdy wszedłem na server, odrazu mi spamili na u@. Zagrałem 2-3 rundy i wszedłem na spec by Cię sprawdzić, > dostałeś bana. Napisałeś mi wiadomość na forum "Czesc ,

no stary dlaczego mi każesz robic ss'y , przecież gram na tym serwerze już z mieśiąc i nikt nic nigdy sie nie przyczepil , ja nic nie mam" Gdy ktoś jest czysty niegdy nie pisze na pw, albo jak napisałeś mogłeś napisać że masz problem ze znalezieniem ss. a Nie spina że zrobiłem Ci ss-y. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tam gdzie byłeś ^^ jasne , myśl co robimy w tej sytuacji , z miłą chęcią bym ci te screeny pokazał no ale ich nie mam . może gdzieś są ? nwm , ja sie teraz śpieszę wieczorem jeszcze tu zerkne, albo rano . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisałem setki tysięcy razy, jeżeli gracz nie ma ss'ow kierujemy go do mnie. Pisałem też czemu proszę o kierowanie do mnie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności