Skocz do zawartości

Skarga na GoPe


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: A#M Team | Semi

2.Nick admina/gracza który zawinił: GoPe

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: Dzisiaj 23:40

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): amxbans i świadkowie

6.Opis sytuacji:gram se gram i zabiłem 2 razy pod rząd GoPe i na ts se zażartowałem że mam softa to zabiłem go jeszcze raz i patrze ban soft wytłumaczyłem mu że jak najadę na niego to widze napi "GoPe" i uznałem że zrozumiał to dałem se UB i wbijam no i ban ban ban powód Aktywny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra. Wiem ze mialeś softa i wciskałeś mi kit "mam oczy diabła"

A to ze dałeś mi bana na ts3 za to ze grałeś na sofcie i ja ci dalem bana to juz nie.

Sam gadałeś:

 

"Ale soft ma zwalona grafikę. Ale widac niewidzialnych."

"ale sie dziwnie gfra na sofcie"

 

nie to nie raz.

 

A no i sam siebie odbanowałeś.

Zamiast napisać wtedy skargę to nie czekałeś aż będzie tylko moj ban a to co się odbanowałeś to już nie.

 

@Edit

 

Za to powinieneś stracić amxbans. Za odbanowanie siebie grając na sofcie.

Ale pewnie -_- nic nie zrobi bo ty masz ts. A ja pewnie dostane od niego "zjebe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Krypton mi ub dał a po 2 ty bez ss dajesz bana to ty powinieneś stracić adma a to że ja mam ts z dantem ! podkreślam Dantem to nic nie znaczy i nie ma nic do rzeczy...a na pw ogra się XDD tp ty się ogar dajesz bana bez ss bo takie masz przeczucia "D pozdrawiami mało tego ty mi grozisz na pw stary w necie taki kozak a w realu pewnie grubas i ciota "D + do tego mieszasz -_- i dantego "DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś w amx nie widać żeby krypton dał Ci ub. Masz dalej bana. Wciskaj kity tak.Zamykasz temat i twierdzisz ze mam bana na 5 minut. wbijam na serwa a tu prosze .<00:34:44> Trying to connect to server on 178.217.186.86:10593<00:34:45> You are banned permanently. Reason: "Perm" A dantuś do tego żeby przegadać do rozumu, a -_- ocenić czy dostajesz ub czy nara za softa.@Edit. na pw napisałem ci tylko "Ja sobie poczekam na -_- i Dantusia i zobaczymy. " Jakie tu groźby. hahahahahahhahahahahahahahhahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przepraszam cię Krypton ale tutaj jest serwer 45k i tutaj ja decyduje.A semi traci możliwość odbanowywania na 45k.Lubiekapsel odbanował się 3/4 razy,logi nie kłamią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności