Skocz do zawartości

[MIX] Admini vs Gracze


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Top5 graczy z serwera vs Top5 adminów. Rzecz w tym by dobrać tych, którzy nie polecą sobie w ... kiedy przyjdzie co do czego.

Jestem za, jeżeli ktoś porządnie się tym zaopiekuje. Co do nagród? Nie wiem czy są konieczne :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

powód?

Już 2 razy miał być ten mix i nic z tego nie wyszło

 

Ty zawsze masz swoje zdanie, a nawet nie grasz na tym serwie.

 

Co do mixu, dobry pomysł tylko jak mix to trzeba jakiś serw, ale to nie problem ;)

Serw dobrze stoi, VIP'ów z tego co widziałem dużo nakupionych to chyba nagrodą mógłby być ten VIP, ale .. jak mają go dostac 5 osob, admin / gracz to lepiej żeby było na 2 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_- sie musi wypowiedziec co do tych Vipow, ale pomysl bardzo fajny :))

Pytalem sie takze Karola wczoraj o serwer na mixy.

Powinny byc jakies konkrety w przyszlym tygodniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, oczywiście chciałbym zagrać :D Dorzucić kilka groszy mogę (na razie mam problemy finansowe więc na prawdę niewielkie sumy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jo też sie pisza na to :D ino chca pograć :) tylko taki problem jest, że gracze będą mieli trochę problemy z przebiciem pro adminów :P odkąd pamiętam tylko admini byli na szczycie tabeli ^^

i też prosiłbym, aby każdy gracz miał steam, bo sami wiecie jak to teraz wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za :)

pomysł fajny i można by robić takie coś pod koniec każdego miesiąca (5 adminów vs 5 najlepszych graczy z top15) bez nagród tylko tak rekreacyjnie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za, ale proponuje wziąć graczy z topki którzy mają wysokie k:d, a nie takich którzy grająca całymi dniami i mają 4 tyś fragów i 3,5 tyś razy padli..... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, nagrody wydaje mi się że chyba nie będą konieczne :D Każdy zrozumie ;) Do serwera na mixy tez moge sie dorzucac, niema żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Uwaga) Vipy bedą dawane na 1 serwerze.Jakim Bedziecie Chcieli Np:chcesz na diabloMod to masz na DM jezeli chcesz na 350lvl cod to masz tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności