Skocz do zawartości

Prezent na 18


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, w sobotę, 10maja robię 18 i dostałem kilka pytań co bym sobie zażyczył, jednej osobie powiedziałem, że słuchawki z micro i więcej pomysłów nie mam co odpowiedzieć reszcie. Piszcie swoje propozycje :P Nie chce alkoholu. A kwota to tak do 120zl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystko, planuję zakup motocykla ale to raczej nie wchodzi w gre bo kaski i inne trzeba kupować samodzielnie, założyć i wgl :P słucham propozycji :P Looooooool nie chciało mi dodać odpowiedzi bo została napisana zbyt szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś podzespoły do komputera, coś z ubrania (koszulka, spodznie itp) koszulkę z podpisami wszystkich osób które bedziesz miał na 18, dmuchaną lalę :P , jakaś bransoletka na rękę, taka tablica ze zdjęciami z całej 18 i fajne napisy oraz podpisy :P , nie wiem może masz jakis przedmiot w którym potrzeba ci coś do niego np kolumny i brakuje glośnika....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic z tych rzeczy :P auta nie mam, lalki nie chcę :D jeśli już coś z kompem to cały komp bo tu nie ma co wymieniać taki szajs :D a może jakieś gadżety? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Damian? NL/PL Matka natura obdarzyła mnie niewidocznym, "meszkowym" zarostem :D 

 

MrRemix007 jak będę chciał wymachwiać ogromnym ***** to zdejme spodnie xD zresztą w pokoju tego nie postawie

 
vI3nIo wódki nie braknie :P
 
RybakTM NIE SKOMENTUJE :P 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności