Skocz do zawartości

Ponowne podanie o Admina :)


mattheo.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Mattheusz <3

2. Jaki masz poziom na Diablo: Ponad 20 na upadłym bo dziś kupiłem dopiero  :tongue:

3. Imię: Mateusz

4. Wiek: 17 skończy się w lipcu

5. Znajomośc amx w skali 0/10: 9 (znam się na pawnie mniej więcej, od czasu do czasu napiszę klasę do coda czy coś, dopiero zaczynam ze scriptingiem)

6. Mikrofon(Tak/Nie):Nie

7. Składka(Tak/Nie): Aktualnie nie bardzo, bo jak wcześniej napisałem, kupiłem premkę. Ale myślę że do tygodnia czasu znajdę hajs  :smile:zauważyłem, że jest obowiązkowa, lecz już zasiliłem Wasz serwer dwoma smsami po 11.07.

8. Link do swojego GT:

Coś niezbyt dobrze pokazuje, ale proszę  :smile:

http://www.gametracker.com/player/Mattheusz%20%3C3/193.33.176.199:27015/

9. Opisz: Siebie: Uczeń 1 klasy ZSE w Rzeszowie, codziennie 40 km pociągiem w jedną stronę dojeżdżam, po szkole albo gram albo gdzieś jadę swoją 50-tką się przejechać. Lubię komputery, motoryzację i tym podobne, znam podstawy ortografii i staram się jej przestrzegać. Prowadzę swoją małą sieć z dwoma serwerami. Wiem, że krucho ze składką, ale myślę że możecie mi dać szansę  :smile:. Jeśli podanie zostanie odrzucone, złożę je kiedy indziej, jak mnie poznacie. 

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): Steam

11. Ile godzin dziennie możesz poświęcic serwerowi: Wracam ze szkoły koło 17, więc 3 godzinki wieczorne mogę przesiedzieć.

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend): Dni robocze po 17 ew. czasem od 15 mogę być

 

 

EDIT: Zaległości na forum postaram się nadrobić.

 

 

@Gepard.

 

Opisz siebie - to się opisałem.

Mikro?- nie widziałem ani razu abyś Ty go użył 

Świeżak?- sam tu tydzień jesteś. Tydzień gram ja na serwerze. Wcześniej na tej samej modyfikacji ale na soplicy grałem 3 lata z przerwami i znam bugi o których Ci się nawet nie śniło.

Składka?- napisałem że aktualnie brak mi hajsu. Opłata forum, serwera i paliwo wyczyszcza mój portfel do zera praktycznie a stałego dochodu nie mam. 

Rangą?- sam masz tą rangę od niedawna i pierwszy raz. I tu to ty jesteś świeżak.

Przedstaw dowody mojego zachowania na serwerze  :wink:

@Cała reszta dzięki za pozytywy.

 

 

1. Nick: Mattheusz <3

2. Jaki masz poziom na Diablo: Ponad 33  :tongue:

3. Imię: Mateusz

4. Wiek: 17 skończy się w lipcu

5. Znajomośc amx w skali 0/10: 9 (znam się na pawnie mniej więcej, od czasu do czasu napiszę klasę do coda czy coś, dopiero zaczynam ze scriptingiem)

6. Mikrofon(Tak/Nie): Nie

7. Składka(Tak/Nie): Według tego co napisałem wcześniej, hajs się znajdzie :>

8. Link do swojego GT:

Proszę  :smile:

http://www.gametracker.com/player/Mattheusz%20%3C3/193.33.176.199:27015/

9. Opisz: Siebie: Uczeń 1 klasy ZSE w Rzeszowie, codziennie 40 km pociągiem w jedną stronę dojeżdżam, po szkole albo gram albo gdzieś jadę swoją 50-tką się przejechać. Lubię komputery, motoryzację i tym podobne, znam podstawy ortografii i staram się jej przestrzegać. Prowadzę swoją małą sieć z dwoma serwerami. Składka oczywiście, jest to moje drugie podanie gdyż, wcześniejsze zostało odrzucone. 

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): Steam

11. Ile godzin dziennie możesz poświęcic serwerowi: Wracam ze szkoły koło 17, więc 3 godzinki wieczorne mogę przesiedzieć.

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend): Dni robocze po 17 ew. czasem od 15 mogę być

 

Miałem ponowić dopiero tydzień po złożeniu tamtego, ale brak Adminów i masa cheaterów zmusiła mnie do tego :). Mam nadzieję tym razem choć na okres próbny.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności