Skocz do zawartości

Pyskaty Reaktywacja!


Ojdoss

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Pyskaty

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 16

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka(Tak/Nie): nie

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Pyskaty/193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Patryk, mam 16 lat interesuje się piłką nożną, lubię czytać książki, grać na komputerze oraz imprezować. Znam wiele osób z tej sieci ponieważ już tu grałem. Dlaczego ja adminem? Znam się na cheatach, byłem już Tutaj adminem, gdy wszedłem na serwer to patrze a tu "bajzel", adminów nie ma są rzadko, jeśli są to 1 admin ciężko ogarnie np. 3 cheaterów ponieważ ten zdąży wyjść z serwera, ludzie nadużywają kultury, kampią na respie przy hostach jak i w szybie, stoją afk'ują i ludzie tylko zdobywają dodatkowy hajs na monety, kille oraz expa. Tak być nie może trzeba to zmienić! ;P

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_2:0:1626820074

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Dziennie? 2-10h

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Gram zawsze kiedy chcę! D:. W dni robocze najczęściej od 15 w weekendy nawet od 8 rano.

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 3 lata z przerwami :>

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak byłem adminem na CoD 350 lvl.

Siwy nie pamiętam chodzi, że teraz kiedy znów zacząłem grać ? To z 3 dni moze i niepatrz tez na to bo nie ma czesto adminow i nawet mnie poinformowano ze mam wrocic bo nueogar na serwie. A z przerwa to od 2 sezonu ale na nicku *Hemp_Armia* gralem predzej od s3 sie przezucilem na Pyskaty

Reklamy dodam jutro.

@Maniak po co sie wypowiadasz skoro nie wiesz jaka jest sytuacja na serwerze i nie wiesz ile godzin w ten czas nadrobilem? Bo gralem.dziennie 9h+ wiec nie wiem.czy to malo jak na 1 dzien...

Do tego - za skladke . Niedlugo jak bede mial kase to jakos jak da rade wespre serwer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi, od kiedy grasz (ale z przerwą) na serwie.

 

 

Jak odpowiesz dam ci tak/nie

 

No to masz odpowiedź, posiedź troche..

Za to że miałeś admina i dużo godzin przesiedziałeś to za tydzien wal podanie to masz ode mnie tak, ale nie od razu wszystko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego że był tu adminem ?? to jakby zwykły gracz po 3 dniach grania złożył podanie o admina to by wszyscy byli na NIE bo mało godzin..... więc NIE, za mało na serwie po przerwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności