Skocz do zawartości

SKARGA M@JKI H@RDCOR I PAPKUU


Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: OPOROWY ZAWODNIK!!!


2.Nick admina/gracza który zawinił: M@JKI H@RDCOR,PAPKUU-na forum

3.Admin/Gracz : ADMINI NA FORUM

4.Data i godzina: 13-14.05,

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):Siwy myślę,że może to potwierdzić a tutaj linki do owych tematów:http://forum.cs-classic.pl/topic/18266-oporowy/  http://forum.cs-classic.pl/topic/18288-unban-0/ http://forum.cs-classic.pl/topic/18264-unban-oporowy/ założyłem nawet 3 tematy :)

6.Opis sytuacji:13 maja dostałem screeny,normalnie je wrzuciłem jak zawsze po 7-8 minutach od zrobienia,po jakimś czasie M@jki H@RDCOR je sprawdzil i uznał,że nie dostane unbana bo gram na grafice software gdzie grałem na OpenGlu. Papkuu potwierdził jego podejrzenie i  nie dostałem UB. pisałem mu prywatne wiadomości,że sie myli i żeby lepiej odbanował ale tego nie zrobił. Następnie założyłem kolejny temat bo tamten już zablokowany był i podkreśliłem,żeby się wypowiedział każdy prócz M@JKIEGO i PAPKAA i oczywisćie któryś z nich znowu zablokował temat.Następnie napisałem do "Siwy" - nick na forum,żeby sprawdził mój temat bo już wcześniej kilkakrotnie dawał mi unbany i on uznał z kolei,że jest to grafika OPENGL 32 bity i dopiero po jakichś 36 godzinach dostałem UB.Dlatego wydaje mi się,że jeżeli ktoś się na czymś nie zna tak jak M@jki i PAPKUU to w ogóle nie powinien się do tego zabierać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Admin to też normalny człowiek jak ty tylko ma większe przywileje w grze.

Człowiek ma prawo do pomyłki, rozumiem owszem twoje zdenerwowanie ale musisz im to wybaczyć błędy się zdarzają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z epoki kamienia? laptop 8 gb ramu intel pentium.wiecej nie wiem bo mnie to nie obchodzi wiec nie gadaj ze z epoki kamienia.Jezeli czegos nie jestes pewien to poprostu sie za to nie zabieraj...poza tym nie gadaj,że screeny były jakieś inne niż zawsze bo jakoś Siwy nie miał z tym problemu i od razu uznał że to OpenGL.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie lepszą kartę graficzną przynajmniej bo to nie moja wina, że ssy wyglądają jakbyś grał na sofcie.

Sory za tą sytuacje, ale to nie tylko moja wina.(słaba grafika)

Albo zmień cs'a czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy jakoś nie miał z tym problemu? to dlaczego wy mieliście? bo po prostu mniej się na tym znacie albo wcale. karte graficzna mam dobra,laptop kupiony przed rokiem więc to na pewno nie wina parametrów mojego komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie wypowiadam bo ty chyba nie widzisz co pisze, brak mózgu pod kopułą pokazuje twoją inteligencje i brak rozumowania tego co czytasz. Tyle z mojej strony. 

Pozdrawiam.

 

 

 

@@ Ja Cię nie obrażam tylko stwierdzam fakt. Aż tak nisko nie upadłem żeby obrażać innych, a poza tym, to Ty ciśniesz spine, nie czepiam się też Ciebie, pisze po raz trzeci, że nie wiem czemu miałem takie małe ss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpisywałem Tobie  tylko m@jkiemu bo twojego posta jeszcze nie zauważyłem więc zważaj na słówka kolego bo inteligencją to Ty raczej nie świecisz. nie masz prawa mnie obrażać.jak już coś poprostu robisz to rób to porządnie a nie szukasz winy w moim komputerze czy w czymkolwiek innym. przyjmij na klate to,że popełniłeś błąd,przyznaj się do tego a nie jak pizda wyszukujesz problemy w innych. A co do tych "małych ssów" to szukaj problemu u siebie :)  ii Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ta dyskusja i tłumaczenie się, przecież na SS wyraźnie było widać że to grafika OpenGL i to wina M@jkiego i Papka że nie potrafią potrafią rozpoznać Softa.

Należy się ostrzeżenie dla nich i niech przeproszą autora skargi za swój błąd i tyle na ten temat.

 

i tak dla porównania 

 

To Soft

 

 

2014-05-16-00002.jpg

 

 

A to OpenGL

 

 

2014-05-16-00001.jpg

 

 

I nie ważna jaka wielkość SS i tak widać gołym okiem jaka to grafika.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale po co ta dyskusja i tłumaczenie się, przecież na SS wyraźnie było widać że to grafika OpenGL i to wina M@jkiego i Papka że nie potrafią potrafią rozpoznać Softa.

Należy się ostrzeżenie dla nich i niech przeproszą autora skargi za swój błąd i tyle na ten temat.

 

i tak dla porównania 

 

To Soft

 

 

2014-05-16-00002.jpg

 

 

A to OpenGL

 

 

2014-05-16-00001.jpg

 

 

I nie ważna jaka wielkość SS i tak widać gołym okiem jaka to grafika.

Zgadza się.

 

Papku i majki dostają ostrzeżenie [1/2] no i dodatkowo muszą przeprosić kolegę wyżej. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu macie przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności