Skocz do zawartości

podanie by jakis


jakis

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: jakis
2. Imię: Mikołaj
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dość dobre byłem admem umiem sprawnie korzystać z amxmodmenu i np. umiem gagować ( ktoś nie może mówić przez 10 minut )
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak, na tsa wbijam
6. Składka(Tak/Nie):tak ale zapłaciłbym 1 czerwca ugadałbym to z -_-
7. Link do swojego GT**:
http://www.gametracker.com/player/jakis/193.33.177.166:27015/ 15h ale gram tu 4 dni 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Wkurzają mnie jak kampią na survku itp.co pokazuje dzisiejsza skarga kajmana. Często gracze obrażają jak ich ktoś zabije
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):
 4621 STEAM_0:0:78834278   0  1:01:13   35    0
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 4h dziennie ( średnio )czasem więcej czasem mniej )
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: po szkole 16-18 wieczorami 20-23 weekendy albo rano albo wieczorem.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:4-6 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):

TAk
na 3modzie  :
zm
cod
cod 2
pb
na innej serwerowni"
deathrun
na innej serwerowni:
pb
i pewnie jeszcze gdzieś ale nie pamiętam
 
 
  1. Ukończone 15 lat-jest
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze-15 ale gram od 4 dni
  3. Zachowanie kultury na serwerze-tak
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum-jest
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)-jest
  6. Posiadanie mikrofonu-jest
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna)-1 czerwca 

 

 
 
 
 
Jeżeli czerwony kolor jest zabroniony to przepraszam i poprawie,ale chcę aby pdoanie było czytelne
 
 
 
editt;//
będę tu się wypowiadał do osób  an nie :
ilonez 
-niby tak ale zauważ że gram często,a gwarancją na to że będę jeszcze grał jest to że mam  kupionego vipa i slota na jeszcze około 26 dni :)
 
 
No cóż pokuszę się o nagranie demka jak admini nie wykonują celów :) Ja złamałem raz regulamin, grałem 1 dzień i bazowałem jeszcze na innych regulaminach bo chciałem zagrać ze 3 rundy na nowym zm gdzie kupiłem vipa i tak potem poszedłem i przeczytałem regulamin , chodź dalej uważam że szparowanie i skanowanie  to co innego , więc nie piszcie że "nieznanie regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania" bo słyszałem to już miliony razy. Dawcioo i fifi dziwne że akurat na was jako adminów są 2 ostatnie skargi ( adminów podkreślam ). No ale hltv nie ma co pozwala wam banować na np. tydzień na obrazę i ktoś nie ma dowodów że nic nie zrobił .admin na tym serwerze może wszystko . -_- na gg mówił o logach z konsoli które jak mi napisali nie są dowodem . W dodatku dajesz minus w podaniu bazując na tym że skarżę się na cb, a jak wiadomo coś takiego to jest wykorzystanie wyżej rangi przeciw graczowi który chce wyższą rangę , podobnie jakbyś chciał zamknąć skargę na sb .
 
-spamujesz na u@ o cele do nas!?
cóż te znaki ?! oznaczają chyba że uważasz siebie za kogoś bardzo ważnego który wszystko wie i nigdy nie łamie regulaminu, z czym się zgodzić nie mogę. A tu oczywiście dowód, nie wszystkie bany są za podszywkę lub AB :) http://amxbans.cs-classic.pl/search.php
Co to ortografii to fakt pisałem szybko podanie i mogłem mieć błędy bo nawet nie korzystałem z za znacznika błędów, a ten błąd to był 1 z 2 więc może się zawsze wtrącić .
A co do tego że krótko jestem już się wypowiedziałem, a h na forum mam sobie napić ? To proszę bardzo za 3 dni będę miał 24h na forum , a w wymaganiach nic o tym nie ma tylko o postach. Jak macie jeszcze jakieś zarzuty to z chęcią się wypowiem. 
 
Co do wymagań to nie spełniam skłądki ( jest wyraźnie napisane że można się dogadać z opiekunem ), a te h wbije do jutra możesz -_- poczekać z rozpatrzeniem do jutrzejszego wieczora wrzucę powtórnie moje h na serwie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest czytelne, nikt tu nie jest ślepy a czerwony dla administracji, 

 

umiem gagować ( ktoś nie może mówić przez 10 minut )

... nie mam słów, pytanie jest jak oceniasz swoją wiedzę o amxx - 0 - 10 a nie czy potrafisz posługiwać/obsługiwać pluginy. 

 

A co do podania, odpada świeżak na CSC.. (godziny na forum, serwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia czasem u ciebie leży nawet teraz. Błem ? Kto zna takie słowo? Jak mówiono podanie mówi o kimś. To godzin nie bede się czepiał bo jak ja składałem to miałem 19,9 przegranych. Ale jestem na nie ;) pogram trochę dłużej i bede na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na nie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności