Skocz do zawartości

Skarga na '' Gemciu ''


CHam.PION-a

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ''CHam.PION-a''
2.Nick admina/gracza który zawinił: ''Gemciu ''
3.Admin/Gracz : ''Admin''
4.Data i godzina: 05/18/2014 - 17 : 56 : 0 - skopiowane z bana :P
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Swiadkowie : '' MrRemix007'' i ''Masakracja ''
6.Opis sytuacji:

Admin dostał info. na u@ że ponoć używam jakichś wspomagaczy więc nawet nie sprawdzając czy uzywam czitów dał mi od razu nie słusznie bana z fotami. Oczywiscie ssy wstawilem ale admin zachowal sie bardzo nie slusznie :P . Powinien sprawdzic najpierw czy uzywam czitów, a nie od razu banowac gracza ,ktory jest niczym winny . Prosze o zainteresowanie  sie ta sytuacja ze strony h@ serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, potwierdzam tą sytuację. 2 graczy zgłosiło Championa, gdyż on ich "ciskał". Gemciu super "admin" wkroczył i odrazu bez sprawdzania banował, chociaż 1 co robi to powinien wejść na spect i sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remix, wszedłem na specta by zbanować gracza fakt nie popatrzałem jak gra zbyt długo.

Ale ty podobno z nim na skype rozmawiałeś ? A nie zapomniałeś czasami że podczas gry zakazana jest rozmowa na ts skype itd ?

myR-dałem ci bana bo spamiłeś "R.I.P Paul Walker" chyba z 4 razy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na drugi raz popatrz  :P . Bo co do mnie to sie myliles poniewaz bylem czysty ub tez juz dostalem , na 2 raz popatrz jak ktos gra a nie ze nawet nie spojrzysz i od razu banujesz , a co do skype to nie gadalismy na nim, poniewaz nie dodzwonilismy sie nawzajem do siebie . Poza tym nie piszemy o skypie tylko o sytuacji ze mna i  moim banem ,Gemciu -,- .Wcale nie popatrzyles jak gram , dales bana i tyle . Zobaczymy co powie h@ serwa, są już 4 osoby przeciwko tobie . Ogolem widze ze za toba tu malo osob przepada .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma obowiązek wejśc na specta i sprawdzic gracza, a nie od razu fotami sypac. Nie rozumiem Gemciu dlaczego banujesz ludzi za spam skoro nie ma takiego punktu w regulaminie? Kicknij za to, a nie banujesz.

 

Admin dostaje 1/3 punkty ostrzeżenia.

Skarga słuszna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności