Skocz do zawartości

skarga na navigation


747

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. chcualbym zlozyc skarge na admina NaViGaTiOn powod robi ss nie wchodzac na specta, wielu gracza ktorzy go zabija robi ss bo co ? dostal banie ? bozee ludzie on ma 12 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na specta może i wchodzisz, ale robisz ss dla tych co Cię zabili/ przeskanowali. Sytuacja ze mną, dwa skany na gale od respa, koniec mapki, zaczyna się inferno, 20 sekund gry i od razu ss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja chciałem ci zrobić ss tylko miałem spam na U@ żebym ci zrobił ss to zobaczyłem i mówie że zrobie ss nie szkodzi. I weś prosze cie po co oskarżasz jak nie o mnie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaViGaTiOn nie masz lat aby adminować na serwerze, według mnie powinni mu Adma odebrać :) PS: w wymaganiach jest 15 lat na admina on ma jakieś 12/13 nie więcej :)Pozdrawiam :) 747

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu macie rozmowe ze steam :) ocencie sami Cs-Classic | NaVi: huj ci do tego ze mam 13lat co/Cs-Classic | NaVi: ?` Virtual-G # 747: po to mnie dodales ?` Virtual-G # 747: nie potrafisz ogarnac admina ?Cs-Classic | NaVi: nie kurwa` Virtual-G # 747: zabije Cie i kazdemu ss robisz ?Cs-Classic | NaVi: kurwa jaki ty burak jestes` Virtual-G # 747: i patrz ta rozmowa na skardze zaraz bedzie :)Cs-Classic | NaVi: ty kurwa ile masz czasu u nas na servie 30minCs-Classic | NaVi: a huj mnie to` Virtual-G # 747: potwwierdza ile ty masz lat` Virtual-G # 747: dobra czescCs-Classic | NaVi: nara` Virtual-G # 747: nie moja liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisaliście sobie to na Steam,a wzoru nie maRegulamin to regulamin a wy sobie jaja robicie.WZORU NIE MA TO NIE SPRAWDZAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności