Skocz do zawartości

O Adminach na Diablo


myR Alray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie pisze na temat adminów jacy są "Ogarnięci" tak więc dziś gram sobie na diablo i patrze gościu czituje na sofcie i wh aim'a nawet nw czy miał (celownik sie trząsł wiec chyba aima miał) Zgłaszam "Gepardowi." a on nic same banie celownik w cholere sie trzęsie a on "On jest czysty" "To ze jest lepszy od was nie oznacza ze jest cheaterem"

Nie jest lepszy na czitach admini sobie zaprzeproszeniem gówno robią z zgłaszaniem czitów

Także dziś dostałem bana za przeklinanie na pół godziny za przeklinanie to że raz sobie napisałem "Japier**" to nie oznacza żeby mnie banować na pół godziny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś coś w stylu "Japierdo**... Kurw* Gepard". To nie jest dobry dział na ten temat :) Ja bym poszedł z tym na dział "skargi". A o tym twoim "cheaterowcu" to jest nasz szanowny Champion. On dostał już UB bo wstawił screeny na forum, on mnie też nieraz wkurza bo mnie cały czas zabija ale nie mówię że to od razu cheater. Znam go inni admini też go pewnie znają i już przez długi czas gra na tym serwerze, a przez taki długi czas na pewno już dawno dostał by bana za cheatowanie. To że my "niby" na Ciebie nie zwracamy uwagi, że zgłaszasz na u@ to nie znaczy że od razu nieogranięty admin mam dużo skarg na różnych graczy na Ciebie też była nie jedna na u@ ale mówiłem że ty nic nie masz chociaż obserwowałem Ciebie kilka razy i już Ciebie znam więc nie mam po co Ciebie osądzać od odpały czy bóg wie co jeszcze :P. Dla mnie temat do zamknięcia:

* Nie ten dział

*Bezsensowne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOP 

Skargę mogłeś napisać w dziale do tego przeznaczonym

 

@UP

Dział na ten temat jest okej ;p

 

 

Co do tematu to okej, pewnie od snajperka skarga poleci na mnie ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności