Skocz do zawartości

Prośba do -_-


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi administratorze jest sprawa. Mam prośbę abyś poszukał jakiegoś ogarniętego pluginu lub co kolwiek aby nie lagowało servera ale i także aby non steam słyszał steama a steam aby słyszał non steama powód? Admin ze steamiem nie może pilnować tego czy ktoś nie nad używa mikrofonu. A często tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

także aby non steam słyszał steama a steam aby słyszał non steama powód? Admin ze steamiem nie może pilnować tego czy ktoś nie nad używa mikrofonu. A często tak jest. 

 

 

Była juz poruszona sprawa o tym pluginie, ale on tylko laguje serwa, i dlatego go nie ma. A serw ci laguj gdyż masz słabego neta / kompa.. nikt jakoś na lagi nie narzeka.

 

Temat do zamknięcia.

 

Pozdro

#RemiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Drogi administratorze jest sprawa. Mam prośbę abyś poszukał jakiegoś ogarniętego pluginu lub co kolwiek aby nie lagowało servera ale i także aby non steam słyszał steama a steam aby słyszał non steama powód? Admin ze steamiem nie może pilnować tego czy ktoś nie nad używa mikrofonu. A często tak jest. 

Skąd ja mogłem wiedzieć, że lagowało/laguje?

Bez screen'ow i opisu sytuacji nic nie zrobię, bo nie wiem kiedy to powoduje i jak, więc proszę to podać.

 

Na steam są łatki, ja nie dodam modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło o to że laguje server chodziło o to aby znaleść taki plugin na ten mikrofon aby non steam i steam sie slyszeli aby server przy tym nie lagowało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nie wierzy graczą. Bo powód ktoś kogoś nie lubi i specjalnie powie coś złego na niego do admina i na słowo admin go zbanuje i co wiąże się z tym że leci skarga za nie słuszne zbanowanie. Dlatego admini sami muszą sprawdzić to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja ci tego nie dodam.

Co do wcześniejszego, mój błąd, ale tak napisałeś, że trudno było to zrozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności