Skocz do zawartości

Ping


Lamisz!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam taką sprawe związaną w pingiem. Ostatio chyba weszła nowa zmiana, która pozwala grac tylko gdy ma sie ping mniejszy niz 120, co jest dla mnie dużą przeszkodą. Zawsze grałem z pingiem 120-140 i bylo dobrze, teraz po tej zmianie nie moge grac poniewaz, ciagle mnie wyrzuca z serwera. Robiłem wszystko co było można ,aby zmniejszyc ping, ale moj internet na nizszy nie pozwoli..
 

Prosze pomózcie mi z tym problemem.
Pozdrawiam Lamisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może zrób jeszcze -_- ping do 300? To juz wtedy na pewno pogramy. Jak ludzie wchodzą z pingiem 120 to juz co pewien czas jest lag na serverze a co dopiero ludzie z pingiem 180. To juz wątpię czy ludzie będą chcieli grać na latach bo bedzie lagowal Server ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chyba przesadziłeś z pingiem 120, prędzej 150 spoowduje lagi niżeli 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak 1 to nic a poł serwa ? Zrób chociaż na 130,140 .

Jak byłem admem to mówili żeby banować od 100 jeżeli się trzyma . Jak ktoś ma ogarnięty ping to nie będzie miał nawet ponad 90 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest zombie mod, zrozum że to nie DD2 na którym ping 120 to duży, ale nic "nie robiący" PING.

Tutaj skoki to standard i wyrzucanie graczy powyżej 120 skończyła się ostatnio tym, że z 22 osób zrobiło się max 16.

 

Gościu może mieć zajebistego neta, a wolnego kompa i może mieć lagi i skoki, choć jego ping gówno będzie znaczył dla serwera, ty chcesz wyrzucać gracza przez to, że ma słabego kompa, a nie z powodu lagów na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zostaw ten ping 140 bo najczęściej wyrzuca nie za ping tylko wyrzuca ze ktoś ma klatki oraz lagi. Na przyglad gracz małpa od czasu do czasu ma ping 800-1000 ale nie ma lagow ani nic i go nie wyrzuca. Zostaw 140 ping bo zaczniesz tracić graczy bo będą mieć lagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności