Skocz do zawartości

To admin xD?


TheBest147

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: TheBest

2.Nick admina/gracza który zawinił: Skiperek Admin
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 2014 05 22 20 około
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): '85.14.115.18'
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'nie pouczaj admina'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1982511247'
[AMXBans] Your IP: '85.14.115.18'
[AMXBans] ===============================================
[ZP] RuMcajS uzyl Knife Blink!
DegeneraT killed Evilek`Only Luck :* with knife
MrManiekk dropped
MrManiekk has left the game
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check
Opis sytułacji: Gracze kampiąc w 3 stawiali sb po 5 lmów a admin miał to w dupie bo sb grał potem napisał że jedynie im kicko może dać a nie bany :>
Odebranie admina :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha. The best weź smieszny jesteś. 
Pierwszy powód: Czytaj regulamin 1.2 Admin ma zawsze rację , gdyż stosuje się do regulaminu serwera.
Mam prawo im dać ostrzeżenie w postaci kicka.
Po drugie postawili zaledwie 3 lm gdzie od początku rundy na nich patrzyłem. Nie wiem gdzie widzisz te 5lm.
Po trzecie co to ma być ? spamienie na u@. U@ jest ono po to aby zgłaszać nie przestrzeganie regulaminu. A nie pisanie cytuje. ,, nie kicka tylko bana'' a później jak Ci powiedziałem że dostaniesz bana zaraz za pouczanie admina bana to twoje odpowiedzenie 
 ,,hahahah śmieszny;>'' dostałeś jako nauczkę i abyś przestrzegał regulaminu. Bo wyśmianie admina na u@ to jest obraza i zniewaga to ciesz się że tylko na 30 minut ban był :)

hahahha.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah człowieku masz admina i jakieś farmazony mi tu pierdolisz jest tyle świadków że z 5 lm postawili ale chuj 3 co nie zniewaga xD weź słownik do ręki i dowiedz się co to jest

"Zniewaga – występek polegający na znieważaniu innej osoby w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do tej osoby dotarła.

Znieważyć można słowem (ubliżanie), pismem lub czynem poprzez inne obraźliwe zachowanie. Tym samym działaniem można dopuścić się również zniesławienia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet teraz nie potrafisz się godnie zachować. Pokarz świadka chociaż jednego. Po drugie spamienie na u@. Nie chcesz za pouczanie mogę ci zmienić za spamienie na u@. I tak i Tak ban słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pokarz/Pokaż kolego za dużo kropek i jeszcze jedno Słuszny ban pokaż mi to gdzie jest w reg koxiku :>

 

.1 Czitowanie - Ban permanentny

3.2 Kampienie Zombi - Ban od 5 min do 3h
3.3 Używanie komendy "reconect" (Patrz punkt 2.4) - Ban na 1 dzień
3.4 Zakaz blokowania kamp - Ban od 30 min do 3h
3.5 Nie wolno nadużywać mikrofonu, puszczać muzyki, śpiewać, gwizdać ani wydawać dziwnych dźwięków przez mikrofon, mikrofon jest dozwolony od 16 lat lub po mutacji - Ban od 1h do 3h
3.6 Reklamowanie innych sieci/serwerów - Ban permanentny
3.7 Obrażanie gracza/admina, ubliżanie go - Ban od 5 min do 3h
3.8 Zakaz podszywania się pod admina/gracza - Ban permanentny
3.9 Utrudnianie gry ( Blokowanie drzwi, drabinek itd. ) - Ban od 30 min do 1h 
3.10 Zabrania się wchodzenia w miejsca niedozwolone na mapie tzw tekstury - Ban od 30min do 3h
3.11 Zabrania się siedzieć afk na serwerze - Kick
3.12 Nie oskarżamy graczy na say o cheaty , piszemy adminowi na U@ - Ban od 5 min do 30 min
3.13 Zabrania się zarażania zombie przez ściany (tzw. bugowanie) - Ban od 1 h do 1 dnia
3.14 Ping - Ban od 5 min do 30 min
3.15 2 lasery na kampe - Ban od 1h do 3h
3.16 Niedozwolona grafika - Ban permanentny 
3.17 Niedozwolone skrypty - Ban permanentny
3.18 Bomba infekująca na ostatniego żyjącego człowieka - od 30 min do 3 h
3.20 Używanie działka - od dnia do tygodnia
3.21 Bugowanie broni - od 5 min do 1h
3.22 Bugowanie "unstuck" do ucieczki - od 1h do 3h
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the best czytaj powyżej: Co obowiązuje i co ma wiedzieć gracz: ,,1.2 Admin ma zawsze rację , gdyż stosuje się do regulaminu serwera.'' Pokazałeś na ile może zbanować admin gracza w danych sytuacjach. A nie zawsze administrator da radę wymienić wszystkie powody banowania. Więc się nie kozacz . Administratorowi zostawie to do rozpatrzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra też dodam coś od siebie, TheBest jesteś kolejnym graczem, który myśli, że jesteś lepszy od innych. Spamujesz na u@ i to nie raz Ci pisałem, żebyś się opanował, teraz powiedzmy o rzeczach jakie piszesz na u@, wczoraj gracz Cię zeskanował, a Ty od razu "Banuje kur** " dostałeś wtedy ostrzeżenie, po czym na kolejnej mapie, zacząłeś mi liczyć ile kładę lm na u@ "1lm" "2lm" "3lm" "4lm nie możesz więcej" zauważ, że chyba wiem co robić. Admina nie dostaję tutaj każdy, admini zostali wybrani z pośród wielu osób, więc te wybrane osoby musiały być ogarnięte pod względem regulaminu i innych rzeczy. Tak więc nie pouczaj nas, jeżeli myślisz, że będziesz lepszym adminem od teraźniejszych złóż podanie i zobaczymy co z tego będzie, a nie na każdego narzekasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheBest myślisz że będę się patyczkował z graczem. Proste jest regulamin dla każdego taki sam i każdy musi go przestrzegać. Każdemu może mieć wpadkę że złamie regulamin wtedy albo admin sam się zbanuje albo inny admin go zbanuje. Jak tu dawcioo napisał że zostaliśmy wybrani dlatego że Jesteśmy w miarę ogarnięci i poparło nas kilka osób. Dzisiejszym dniem pod czas porannej gry usłyszałem od awesome że dostanę bana i stracę admina to mu śmiało odpowiedziałem że nie mam za co go stracić i nie mam za co dostać bana. Jak można zauważyć i dawcioo i wielu innych adminow może to podwierdzic jestem czysty ani razu tutaj nie banowany. Staram się aby Server miał milą atmosferę oraz aby gracze przestrzegali regulaminu. Dajecie skargi na nas, a gdy wchodzimy na Server słyszymy prośby aby ogarnąć Server robimy to po mału ale skutecznie a spamowanie na u@ tylko nam to utrudnia aby ogarnąć z powodu ze nie widzimy który gracz prosi aby kogos sprawdzić. Wystarczy ze raz napisze gracz a na pewno któryś admin w następnej albo po dwóch rundach takiego gracza sprawdzi. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Thebest uwarzasz się za lepszego jak chcesz nas tak sprawdzać dobrze sprawdzaj ale żadne Twoje kur... Albo fuck nie przejdzie przez saya bo wiemy co ma to oznaczać i od razu możemy za to banowac.

 

Pozdrowienia od skiperka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Za spamowanie powinieś dostać bana i admin ma prawo dać bana za spamowanie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności