Skocz do zawartości

Brak podstaw zbanowania :)


GoHard

Rekomendowane odpowiedzi

.Twój Nick: GoHard.


2.Nick admina/gracza który zawinił: Brak

3.Admin/Gracz : Gepard.

4.Data i godzina: 23/05/2014 23:20

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Załącznik

6.Opis sytuacji: Zostałem zbanowany na 30 minut za niby wchodzenie na txt mapa de_dinaunion tekstura dostępna dla wszystkich hardcorowców,można na nią wskoczyć z problemem lub z pomocą innego gracza ( podsadzanie ) dostępna jest dla ninjy, czy każdej klasy z perkiem "Skoczek". Dla mnie jest to bezsens chyba puściły nerwy Gepardowi. przez ciągłe padanie :). Dziękuje dowidzenia

post-10229-0-23037300-1400880823_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi mój przyjacielu... Dlaczego musisz płakać o banik na 30 minut ? Powiedz mi jeszcze jak normalny gracz ma zamiar tam wskoczyć, hmmm...? Jest to nie możliwe. A TXT to są miejsce gdzie nie wejdziesz normalnym sposobem, tylko przy pomocy jakiś perków / klas co mają kilkanaście skoków. Ten tekst wziąłem od tematu "Skarga Krypton", bo czytałem to i wiem gdzie mogę znaleźć wyjaśnienie. Samemu tam nie wskoczysz a gdy inny gracz cię podsadzi to i tak tam będziesz. Samemu na TXT nie wejdziesz więc pomyśl sobie czy bym Ciebie zbanował jakby to był np. 4Fun... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dla specjalistów KZ oraz Death run'ów to by było praktycznie bez problemowe więc nie wiem czy nie powinien się znaleźć jakiś dopisek w regulaminie o hardcorowcach o których wspomniałem w temacie głównym, przepraszam za spine ale troche mnie to zdenerwowało bo swojego czasu grałem troche na kz , death run i wiem że jest możliwe wskoczenie tam Samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i bym był zapomniał, mi nerwy nie puszczają tylko nie mam zamiaru dostawać na Ciebie skarg że po TXT skaczesz, łazisz, latasz i kto wie co jeszcze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na KZ czy na dr nie ma mapy typu de_inferno. I to nie ty ustalasz regulamin tylko h@ serwera, najlepiej poczekajmy na jego wypowiedź nie nie spamujmy tu jak na razie :P Dla mnie normalny sposób to jest taki zwykły cs a nie dodatek wasz słynny BH

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro denerwuje cię to że gracze się skarżą na kogoś a ty nie potrafisz im wytłumaczyć o co chodzi może zrezygnuj z pozycji Admina,ja przeprosiłem za spine a ty mi wyjeżdżasz że nie masz zamiaru skarg dostawać -_-. Admin i skargi to rzecz nie rozłączna więc nie wiem po co się pchałeś na admina skoro denerwują cię skargi... odrazu się tłumaczy że to nie jest dokładne TXT a miejsce TRUDNO DOSTĘPNE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem...? Nie będziesz mi rozkazywał... Nie będę Ci się tłumaczył po co mam admina bo szkoda słów na takiego mózga jak ty... Tłumaczę im to nie raz ty nie wiesz co się nawet dzieję. Tyle z mojej strony.

Czekam na ocenę h@ lub kogoś innego i temat po tym do zamknięcia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam problem :) Rzucasz banem na lewo i prawo a graczowi nie potrafisz wytłumaczyć co i jak ? Brałeś admina tylko po to aby szpanować przed kolegami że możesz sobie zbanować kogoś bo chyba nie od banowania jest admin a od udzielania pomocy graczom. Takiego "mózga" jak ja ? Zinterpretuj jeszcze raz to co napisałem i co ty napisałeś bo chyba nie skojarzyłeś że właśnie poniżyłem cie do poziomu kostek a ty nie wiesz jak się wytłumaczyć z tego.Tyle z mojej strony. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff... Skończyłeś już? Ja nie mam czym szpanować chyba że większą inteligencją od Ciebie. Kolegom nie mam się jak i czym popisywać. Rzadko grają, a jak już grają to momentalnie... Udzielam pomocy zawsze i tłumaczę innym nowym lub niedoświadczonym graczom że to i to z tym ten tego nie itp. Już dawno byś dostał bana, że musiał byś wstawić  ss'y na forum.. Ale ja i nie jeden admin wiemy że ty nic nie masz... Jak tam chcesz od TERAZ jak ty grasz na serwerze nie mam zamiaru Ciebie słuchać pisz sobie co chcesz ja na to uwagi nie zwracam, zobaczymy kto tu wyjdzie najlepiej TY czy JA. Będziesz tylko leciał na forum i pisał innym adminom aby weszli na serwer by zbanować czy cokolwiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro ale :

  1. "Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin"
    Nie będziesz mógł mnie olać ponieważ w każdym takim przypadku moge to zgłosić a ty będziesz tylko łapał i łapał skargi nie wiem kto wyjdzie na tym lepiej JA czy TY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zamiast samemu załatwić sprawę to ty z każdą rzeczą która będzie o mnie będziesz leciał z tym na forum jak 7 letnie dziecko ogarnij się gościu, podciągnij gacie i załatw to sam. NO, chyba że nie umiesz tego załatwić sam to leć po swoją ekipę z piaskownicy śmiało nikt Ciebie nie trzeba na siłę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy według Ciebie to są tekstury, a według mnie nie :)

"Tekstury są to miejsca w które w normalnym cs 1.6 bez użycia map bugów oraz modów nie da się wejść lub też miejsca całkowicie nie-otekstórowane. Jest to np. niebo czy wnętrze skrzynki, ściany, lub wagonu. Nie można więc zaliczyć pod to miejsca trudno dostępne takie jak kanty drzwi czy miejsca na które możemy wejść jedynie z pomocą innego gracza."

 

To nie są tekstury. Admin popełnił błąd ten daszek to nie są tekstury. Tekstury to są np krótko mówiąc na takim de_dust2002 gdzie wchodzisz na samą gore mapy i brykasz po teksturach. Lub też takie mapy np na de_dust2 wchodzisz koło a przed galą na tekstury koło bsa i widzisz długą przez sciane gdy podskakujesz - to już są tekstury. Tutaj akurat to miejsce jest dozwolone nie jest uznawane za tekstury na tym miejscu nie ma tekstur i nie ma mozliwosci przez to kogoś zobaczyc za ścianą.

 

Skarga słuszna, tym razem kończy się na upomnieniu słownym, wkrótce jak znajdę wolny czas napiszę mini poradnik co uważamy za tekstury a co nie ...

P.S: W każdym poradniku znajdziecie to miejsce "za dozwolone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga słuszna. Upomnienie słowne !

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności