Skocz do zawartości

Zero ogarnięcia


SmakJointaa

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Smak Jointa : D

2.Nick admina/gracza który zawinił:  gepard czy jak mu tam.
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: 25.05.2014r.   11:45
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  hltv
6.Opis sytuacji: Wchodzę na serwer, wybieram klasę, sprawdzam postęp w gildii i widzę jak gepard (ct) zabija na moim respie innego tt więc we 2 poczekaliśmy z 10 sekund aż się wychyli, kolega z drużyny zostal przez niego zabity lecz ja go dobiłem, i od razu po tym dostałem bana na 30 minut za kampienie. Admin to po prostu totalny kretyn, zabijesz go a on żeby się wyładować daje ci bana.
 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Kampienie'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Twoje IP: ''
[AMXBans] =======================================
 
Dobra, może kampiłem ale w takim razie dlaczego zostalem ukarany tylko ja? A kolega z drużyny który kampił razem ze mną dalej sobie gra?
 
Wczoraj byla podobna sytuacja na mapie de_office_rats. Nie napisałem skargi bo zamknąłem cs-a i nie miałem wycinka z konsoli.
Zabiłem geparda a on do mnie napisał:
- "szmaciarzu"
Na co odpisałem "zamknij morde" lub coś w tym stylu.
Po chwili gepard odpisał "zaluj" i dostałem bana na 30 minut za wyzywanie admina.
Gdzie tu jest sprawiedliwość?
Proszę h@ o sprawdzenia logów z office_rats, admin bezkarnie poniża innych a za odpowiedz jest ban.
 
Dzisiaj wróciłem z treningu, chcialem odpocząć, pograć na diablo ale weszłem na niecałą minutę i dostałem bana, przez takich adminów ludzie zniechęcają się do tego serwera.
 
Przepraszam za błędy ortograficzne, pisane na szybko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie czekałeś z "10 sekund" tylko to zostało do końca rundy 1 minuta i 40+sekund... Twój kolego wyglądał na afk, nie ruszał się to go zabiłem zaraz ty mnie zabiłeś... Ponad 1 minuta spędzona na respie. Mogłeś pakę plantować lub zabijać innych graczy. Tak przyznaję się to było do Ciebie "szmaciarzu", do mnie nie powiedziałeś zamknij mordę tylko dodałeś wyzwisko nie pamiętam jaki chyba "ciota" (nie jestem pewien). Sprawiedliwość dla mnie jest cały czas, ty klniesz czy wyzywasz dostaniesz z 2-3 upomnienie na mapę. Ile już byś dostał banów za przeklinanie czy obrazę. To że wracasz z treningu, nie ma związku z banem więc nie wcielaj swojego życia prywatnego na forum. Zniechęca bo Ciebie banuje, pff... proszę Cię -.-. TO że ty bana dostaniesz nie znaczy że nie zniechęca do gry innych graczy. Lag? i adididi to są moi koledzy z gry, ale też ich potrafię zbanować czy upomnieć o różne rzeczy co robią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie czekałeś z "10 sekund" tylko to zostało do końca rundy 1 minuta i 40+sekund... Twój kolego wyglądał na afk, nie ruszał się to go zabiłem zaraz ty mnie zabiłeś... Ponad 1 minuta spędzona na respie. Mogłeś pakę plantować lub zabijać innych graczy. Tak przyznaję się to było do Ciebie "szmaciarzu", do mnie nie powiedziałeś zamknij mordę tylko dodałeś wyzwisko nie pamiętam jaki chyba "ciota" (nie jestem pewien). Sprawiedliwość dla mnie jest cały czas, ty klniesz czy wyzywasz dostaniesz z 2-3 upomnienie na mapę. Ile już byś dostał banów za przeklinanie czy obrazę. To że wracasz z treningu, nie ma związku z banem więc nie wcielaj swojego życia prywatnego na forum. Zniechęca bo Ciebie banuje, pff... proszę Cię -.-. TO że ty bana dostaniesz nie znaczy że nie zniechęca do gry innych graczy. Lag? i adididi to są moi koledzy z gry, ale też ich potrafię zbanować czy upomnieć o różne rzeczy co robią.

Człowieku zmień dealera, weszłem na serwer, wybralem klasę i zabiłeś jakiegoś typka od nas, to poczekaliśmy na ciebie, a zresztą co ja będe się spinał na forum jak wszystko jest na hltv, i nie dostałem z tego co pamiętam od ciebie żadnego upomnienia, jedynie wczoraj lato zwrócil mi uwagę.

 

@down

Nigdy nie zwróciłeś mi uwagi, czasami mi się zdarzy ale nigdy nie dostałem żadnego upomnienia od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu ogarnij może teksty co? Ile ty masz lat 10? I z tego co pamiętam to praktycznie zawsze jak jesteś co mapę zwracam Ci jedną może dwie albo i trzy uwagi typu "Kultura", ale Cie nie banuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bynajmniej potrafię się przyznać do winy że powiedziałem RAZ szmaciarz, a ty nie potrafisz się przyznać że wyklinasz na serwerze... Żałosne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę owijał w bawełnę. Admina zabieram miałeś 1/3 ostrzeżenia, a wiesz co zrobiłeś? Jako admin obraziłeś naszego gracza, jaki przykład dałeś graczom? Ban za kampienie? Takiego podpunktu w tabeli kar nie ma. Już od dawna słyszałem na tych "moich" adminów wiele skarg, uwierzcie mi, że się za was wezmę bo to co się dzieje to jest tragedia.

 

Admin został odebrany.

Skarga słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Admin stracił swoje przywileje.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności