Skocz do zawartości

zmiana regulaminu


jakis

Rekomendowane odpowiedzi

To tak , co około 2 rundę ginę od bomby i to w dodatku mając bezlik jest to bardzo irytujące i zniechęca . Dziś xarabek zginą 7 razy pod rząd od bomby . Przejdę do tego jakbym chciał żeby zmienić regulamin:

1. Nie można rzucać paki na 1 gracza ( teraz jest że na ostatniego tylko )

2. I zwiększyć koszt bomby do 70 ap, jak grałem na 3modzie bomba kosztowała nawet 100 ap przy podobnym wbijaniu .

I kolejna sprawa z lm-ami wystarczy wziąść 2 szalone i human nie ma szans zaraz zm rozwala te 4 lmy, więc proponuję aby :

1.W każdej kampie mogą stać jednocześnie 2 lmy ( jak są 2 osoby mogą 4 postawić nawet )

2. Jeżeli są 2,3,4.... humanów to można max 4 lmy

3. Jeżeli jest ktoś sam może 7/8 lmów, ale nie może używać pipe bomb .

4.Z używaniem pipe bomb gracz może posiadać 4 lm jeżeli jest sam .

Wkurzające jest też to że gracze pchają się do kamp , proponuję aby human mógł blokować humana , jeżeli ktoś chce być sam w kampie i 1 ją zajął powinien mieć ja sam, a nie taki typek wbija z 1 lvl i tylko przeszkadza więc proponuję dodać :
1.Human może blokować humana

2.nie jest to karane jeżeli chodzi o samo kampienie .

3. Z punktem 1 nie było by możliwości bugowania unstruck

i jeszcze jedna sprawa co do propy 1 proponuję aby nie bło można rzucać paki na 1 gracza w kampie, czyli chodiz o to że gracze czasem rzucają bomby w np. czerwony pojemnik na zm_foda i gracz sam w kampie a paka obejmuje 3 kampy kołosiebie i zabija 3 , zeby coś takiego bło liczone jako paka na jednego, albo np. zm_restart_v3 tu też są te podeójne kamy w jednej kampie 

 

celem tego jest to aby taki gracz mógł sobie sam pokampić w kampie i nie był narażony na padnięcie od bomby, swobodnie mógłby stawiać lm i wbijać expa, a przyokazji kupić ten bezlik a nie zabije 2 i tu paka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurva, wbijam a tu 1 runda grania 2 paki od radziecki i 1 paka od dawcioo 3 minuty do końca koniec rundy .

Dane hltv:

21:32 zm_fice

demko sie ukaże po mapie pewnie , obejrzyj sobie -_- mapke grania gdzie jest radziecki,dawcioo,ruskiee, czy ktoś zajebisty i zobacz ile pak leci a najlepiej jak 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak sie pchasz tam gdzie jest dużo ludzi to nic dziwnego że co rundę obrywasz. Chcesz wywrócić cały regulamin bo tobie jednemu nie pasuje. Jakoś nie widziałam żeby w ciągu tych paru miesięcy ktoś na to narzekał. Właśnie ilość stawianych lm równoważą pipe bomby. Trochę taktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebista taktywa paka i tyle. Widziałem cię 1 raz na serwie a mam przegrane z 15 h i błeś 5 minut cąły czas narzkeają i teksty typu "boże" albo odrazu wyzywają od szmat, cąły regulamin ? AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA dlatego piszę propozycję żeby dąło się samemu kampić, ale nie pcham sie tam gdzie wszyscy są .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się licytować, ale mam 300 h i co nieco wiem. Jasne, że nie są zadowoleni gdy dostaną taką pakę, ale żeby zmieniać regulamin to nie słyszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale sama widzisz że się wkurzają więc to o czymś świadczy a zresztą zginąć 7 razy pod rząd od paki ? Chodzi mi o to aby nie bło można rzucać na 1 gracza i ew. podrożyć . I żeby bło tak że jak ktoś ma być sam w kampie to chce być sam, a te lmy to żeby human miał szanse expa zdobyć trochę . W dodatku to zblokowało by możliwość uciekania jako human gdy nie ma adma . A co do pipe bomb to są słabe ostatnio xarabek ( wiem że cały czas o nim ale nolifił przez 2 dni ostatnie a jest mocny ) rzucił około 6 w runde i rozwalił z 2/3 tt i nikt mu nie wbijał. No to grasz pewnie w tedy co ja nie gram, albo od dawna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś po pierwsze może trochę kultury. Po drugie trochę kultury gdy piszesz z dziewczyna. Po trzecie jak pchasz tam gdzie jest duzo ludzi albo od razu kupujesz gdy się pojawi pierwszy zombi to się nie dziw ze dostajesz pake ;) po drugie Bardzo dobrze jest złożony regulamin. I jakoś nie słyszałem tego. Ale to zmiany kar bym byl skłonny ze za obraze admina do 1 dnia ban bo co raz częściej gracze nie maja szacunku do adminow. Co raz bardziej nas obrażają. Znaczy nas czyli adminow plci męskiej bo ilone traktują jak bogine hehe podrywają nawet ja :P ale do plci męskiej wgl nie maja szacunku.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wkurzające jest też to że gracze pchają się do kamp , proponuję aby human mógł blokować humana , jeżeli ktoś chce być sam w kampie i 1 ją zajął powinien mieć ja sam, a nie taki typek wbija z 1 lvl i tylko przeszkadza więc proponuję dodać :

1.Human może blokować humana

2.nie jest to karane jeżeli chodzi o samo kampienie .

3. Z punktem 1 nie było by możliwości bugowania unstruck

 

 

??? co ty.. odpada takie coś

A to 

 

 

1. Nie można rzucać paki na 1 gracza ( teraz jest że na ostatniego tylko )

Lepiej jak jest tak jak jest ;d. Nie jak było wcześniej, to co piszesz. to też odpada, 

 

Tak samo to:

 

1.W każdej kampie mogą stać jednocześnie 2 lmy ( jak są 2 osoby mogą 4 postawić nawet )

2. Jeżeli są 2,3,4.... humanów to można max 4 lmy

3. Jeżeli jest ktoś sam może 7/8 lmów, ale nie może używać pipe bomb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś po pierwsze może trochę kultury. Po drugie trochę kultury gdy piszesz z dziewczyna. Po trzecie jak pchasz tam gdzie jest duzo ludzi albo od razu kupujesz gdy się pojawi pierwszy zombi to się nie dziw ze dostajesz pake ;) po drugie Bardzo dobrze jest złożony regulamin. I jakoś nie słyszałem tego. Ale to zmiany kar bym byl skłonny ze za obraze admina do 1 dnia ban bo co raz częściej gracze nie maja szacunku do adminow. Co raz bardziej nas obrażają. Znaczy nas czyli adminow plci męskiej bo ilone traktują jak bogine hehe podrywają nawet ja :P ale do plci męskiej wgl nie maja szacunku.:)

Po 1 jestem wróżką i wiem że to dziewczyna :) KURVA TAK KURVA jestem taki mądro że kupuje bezlik jak jest 1 zm i nie było paki, nawet nie jestem w stanie o czymś takim pomyśleć . jprld ile mam pisać że kampie sam chyba że ap nabijam to latam po mapie. A paka na 1 też zajebiście kupię sobie bezlik i paka . I też zajebiście jak taki paweł pcha ci się do kampy i też zajebiście że zabijesz 2 zm a oni ci w tym czasie 4 lmy rozwalą . I nie piszcie nie pchaj się tam gdzie dużo ludzi bo  W tedy mam usprawiedliwienie do kultury .

 

 

a to że admin to h@ i jak go się obraża to powinien mieć dłużego bana to wiem, w końcu amdin to król i pan wszystkiego. Przecież jak to dawciooo napisał "piszesz o cele dla nas ?!"

cóż te znaki oznaczają :)

 

 

napisz co w nim złego a odpowiem ci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Odpada, za duży bałagan z tym by był.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności