Skocz do zawartości

Podanie P-ce


P-ce

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: P-ce
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie
5. Mikrofon(Tak/Nie) tak
6. Składka(Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=P-ce&Search=Search
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Sebastian, lubie bardzo sie ruszac, grywam często w pilke nozna, koszykowke, czy ping pong. Trenowałem szachy 8 lat i aktualnie jestem sędzia koszykówki. Chciałbym zostać adminem, ponieważ czasami jest tak ze jest jakis cziter, a nikogo z adminow nie ma i sie psuje zabawa,a gracze wychodza, a nie o to chodzi. Jestem kulturalny, mily.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak posiadam (STEAM_0:0:39919704)
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2-4h dziennie
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Codziennie 17-22 w tygodniu, w weekend roznie
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: okolo 2 lata z roznymi przerwami (295h wedlug steam)
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak raz bylem.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty na okres próbny 1 tygodnia. Po upływie tego czasu jesteś zobowiązany napisać drugi raz podanie i wtedy zobacze czy dobrze sprawujesz się na tej funkcji, tyczy się to także aktywności na forum. Składka zapłacisz po tygodniu. Pisz pw/gg w celu dodania próbnego admina.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności