Skocz do zawartości

[MasoN] Podane x2.


MasoN

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Łukasz 'MasoN' Slowinski, zmieniłem nick ponieważ przeniosłem vip'a na ten nick. 

 

2. Imię: Łukasz. 

 

3. Wiek: 16.

 

4. Znajomość amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie 0/10: 9. 

 

5. Mikrofon (Tak/Nie): Posiadam. 

 

6. Składka (Tak/Nie): Tak. 

 

7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156/top_players/?query=MasoN&Search=Search

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem osobą z góry sympatyczną, miłą z ambicjami lecz czasem przeklnę na serwerze, ale nikogo nie obrażam, ale nikt przecież nie jest idealny. Myślę, że nie stwarzam żadnych problemów na serwerze. Adminem chcę zostać ponieważ para rąk się przyda a często jestem na serwerze zazwyczaj codziennie, zgłaszam cheaterów na u@ bo chcę pomóc. 

 

9. Czy posiadasz STEAM? (Jeśli tak to podaj STEAM_ID): Nie posiadam, ale myślę, że w przyszłym czasie zakupię. Ale chyba nie będzie żadnych problemów. 

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zazwyczaj jestem codziennie na serwerze więc parę godzinek spędzam.

 

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend): W dniach roboczych gram mało po południu. Na serwerze przebywam w godzinach wieczornych oraz nocnych. W weekend będę się starał wchodzić też rano. 

 

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: Leci już pomału piąty rok. 

 

13.Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak, byłem na tych lepszych sieciach z długim stażem nawet Multi Adminem. Posiadałem własną serwerownie, ale rozpadła się z braku pieniędzy.

 

 

Wymagania: 

  1. Ukończone 15 lat - :good:
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - :good:
  3. Zachowanie kultury na serwerze - :good:
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum-  :good:
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) - :good:
  6. Posiadanie mikrofonu - :good:
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątk. Wystarczy napisać do opiekuna) lub 11,07 z VIP'em - :good:

Liczę tym razem na pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam. 

 

 

@EDIT

Kolego o nicku " Jimmy " takie są wymagania na serwerze więc ich muszę się dostosować aby złożyć podanie. Z mojego punktu widzenia, gdy ja gram to Ciebie nie ma. Aktywni admini, którzy grają po kilka godzin wiedzą ile spędzam czasu na serwerze. To właśnie Ty nie potrafisz odróżniać dni, podanie złożyłem 19 maja a dziś mamy 26 maj. Tak jak pisałem w skardze na Ciebie, że żartobliwie napisałem na u@ do OSDI "palo xd" i mnie odpisał "haha mason:D" nie świadczy o moim braku kultury. Popełniłem tylko błąd bo mogłem napisać to na say'u. Poza tym nie wypowiadam się we własnym podaniu pisząc nowy post lecz edytując post, a to jest co innego i przestań też co chwilę na mnie najeżdżać bo to już powoli robi się żenujące jakbym Ci w życiu coś zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 z tym posiadaniem mikrofonu to moze i masz jak wszyscy ale nie umiesz mowic ani razu Cie nie slyszalem. / jestem  dalej na Nie 20 godzin to wciaz za malo
 - powinni zwiekszyc ilosc godzin na serwerze co to jest 20 godzin ? chyba nabil w nocy bo kiedy jestem to go rzadko widuje . pzdr
- jestem na NIE
 ten 13. pod punkt to jest slaby -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Mason sam sie wypowiada w swoim podaniu dla mnie to jest smieszne -.- , po za tym

 


 

  1. Zachowanie kultury na serwerze - :good:

 

 

 

 

zdecydowanie klamstwo w zywe oczy , zal nic wiecej nie mam do dodania ......
 - @Edit - teraz bedziesz wszystko edytowal co napisze lub do Ciebie powiem na serwerze ? rownierz za te odpalanie F10 2 razy na mape bo wiesz ze 3 razy to KSG banuje za uzycie dziwnego przycisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go na serwerze, problemow z nim nie miałem.
Jestem na nie, bo:
-jeszcze troche za mało godzin na serwie

-brak STEAM
-nie pamiętam za bardzo bym go słyszał na moich słuchawkach
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie oceniając musiałbym dać NIE, bo jednak nie poprawiłeś słownictwa i dalej zdarza ci się kogoś obrazić. Z drugiej strony adminów potrzeba, i myślę że  teraz będziesz troszeczkę bardziej poważny i nie będziesz zachowywał się jak dotychczas ale ostatnie dni pokazują ze jesteś na dobrej drodze. Nawet zacząłeś dokładnie mówić na mikro gdzie wcześniej nawet nie było Cie słychać - teraz można pogadać z Tobą w trakcie gry. CO mnie bardziej krepuje to brak steam - nawet nie posiadasz SID i tam co wcześniej wspomniał Jimmy to odpalałeś F10 hmmm.

 

Jestem na TAK ale nawet jak zostanie przyznany ci admin, musisz mieć na uwadze, że nietykalny nie będziesz i jeszcze większa odpowiedzialność spocznie na twoich barkach. Także można mu dać tego admina, ale kontrolować go z podwójną uwagą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Jestem na NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności