Skocz do zawartości

mr.Kolorowy


Kolorowy Kondon

Rekomendowane odpowiedzi

musze wam niestety powiedziec serwer zeszedl na psy niewiem po co wy go zmienialiscie byl bardzo dobry duzo ludzi na nim gralo a tera to wogole zaden admin nie wchodzi. Pytanie dlaczego: bo serwer jest do bani. Prosze o zmienienie serwera bez auto respa na normalnego cod moda Kto sie zemna zgadza niech napisze odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam .Adminów nie ma bo Dawidek wyrzucił, za niepłacenie. Ja niedlugo zaplace i bede .:)Bo jak narazie to jest tylko 2 adminów.. Slabiutko i Nusiak lecz czy graja na serwie i pilnuja to nie wiem , nie widzialem. Dzis gralem z godzine to bylo z 10 cziterów.. A tu brak admina, npo ale cóz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, nie zmiany na serwie są powodem utraty graczy tylko mała ilość adminów i dużo cziterów ;x. lecz mogę być w błędzie, nie wiem ;]Powinni dojść admini, serwer powinien zostać taki jaki jest, można go jedynie poprawić w małej części lecz DM powinien zostać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co jest do zmiany to skladka. 15zl po to aby utrzymac porządek na serwerze i żeby był wolny od cziterów. To tak samo jakby strażak płacił pensje za to kim jest ^.^. Rozumiem że serwer musi się z czegoś utrzymać ale no bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności