Skocz do zawartości

Podanie `Arrow


Arrow

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: `Arrow

2. Imię: Paweł

3. Wiek: 20 już w czerwcu ;/

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): tak 7 średnie ;p

5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak

6. Składka(Tak/Nie): tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/`Arrow/193.33.177.101:27156/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: No to jak już napisałem mam na imię Paweł 29 czerwca będę miał już 20 lat ;// Mam dziewczynę z którą już jestem 10 miechów ;p interesuje się sportem (L) A czemu adminem ponieważ chce pomóc adminom utrzymać wysoki poziom ;)

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): tak posiadam STEAM_0:1:5622180

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: zależy od dnia ale będę się starać często być

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: zależy od zmiany w robocie jak na drugą to gram od 8 do 13:30 a jak na pierwszą to tak będę się starać po 14 wbijać

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: no z 3 lata

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): tak

 

 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

 

 

Jimmy to już twoje zdanie graj częściej w moich godzinach to zobaczysz a może zacznij grać bo twoje gt mówi samo za siebie ;) hymm 8 pytanie jest powiedz coś o Sobie więc powiedzialem ;* nie wyglada to już nie moja wina bo jeszcze mam 19 lat xD nie miał bym powodu kłamać

 

 

 

Drogi Papku na forum jestem tylko nie zalogowany ale to się da łatwo poprawić a co do postów to nie są aż takie ważne jak aktywność na serwie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam 1 raz widze takiego osobnika , w podaniu jest punkt 8. w ktorym nie ma zadnego pytania na temat czy masz dziewczyne czy nie .... , dlamnie na 20 lat to nie wyglada po wypowiedzi , jestem na NIE nie znam typa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie jak Jimmy, chyba ani razu nie widziałem Ciebie na serwerze, mała frekwencja na forum, minimum 10 sensownych postów (brak) Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT mówi za siebie, ale wymagania wymaganiami, nie wystarczy być tylko na serwerze. Forum też się liczy, musisz wiedzieć co się dzieje. Odrób aktywność na forum, i złóż podanie za tydzień. Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT papku,. Ale godziny się nie liczą jak potrzeba adminów, sam wiesz jak jesteś na serwie że nie dajesz rady, i potrzeba by pomocy. 

Godziny łatwo nabić, a tydzień pomocy? Ja jestem na tak, mimo tych braku godzin.

 

Jak taki świeżak ci wchodzi na serw i chce od razu wszystko to nie, ale arrow to no już dłużej gra na serwie. 

 

Podanie, jasne że tak. 

 

Dopisek:

Często pomaga, zgłasza odpały mi na steam, a jak by miał admina to by było o wiele wiecej pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Napisz do mnie na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności