Skocz do zawartości

skarga xarabek


jakis

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry program -_- ;) 

cóż gracz ma w ostatnich 20 dniach około 5 banów za kulturę i 1 za obrazę, jest to gracz który doskonale adminów zna i wie kiedy można obrażać . A na większości serwerowni może to doprowadzić nawet do perma takie ciągłe obrażanie. Więc ja piszę tą skargę, żeby za kolejne obrazy miał coraz dłuższego bana i miał już 1 bana na 1 dzień ( 2 dni temu czy 3 ), jak widać nie pomogło więc chyba trzeba dać 1 week ;) .\

1.Twój Nick: jakis

2.Nick admina/gracza który zawinił: Xarabek
3.Admin/Gracz : gracz
4.Data i godzina: przed chwilą
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji:gracz obraża mnie już chyba 5 raz albo dłużej więc w końcu piszę skargę z nadzieją na tydzień odpoczynku dla gracza .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarty chyba jakas obraza ban na 3 godziny?

Prosze tu wyciag z konsoli jak JAKIS TEZ KAZDEGO OBRAZA i to nie zdazylo sie raz ani nie 10 . a on sam pisze skargi jakies? ZAŁOSNE !!!!

http://zapodaj.net/9687b7e44a148.jpg.html

Jakis to jest koles ktory sam wszystkich wyzywa i to była moja odpowiedz na niego, szkoda ze nie zrobił wyzej SS'a jak to on wszystko zaczął.

Wyrwał z kontekstu kilka słów zal poprostu.

smieszni jestescie admini, na serwerze jest burdel na kółkach ludzie skanuja, kampia surwami, kłada po 10 min jak JAKIS jest w tym najlepszy.
obrazaja sie i wyzywaja, ludzie specjalnie blokuja wbicia zeby ktos nie nabił AP, specjalnie nie wykonuja celi mapy, stoja afk, kazdy ma gdzies te całe regulaminy, a ten 'jakis' napisał i ban?


Ogarnijcie sie, siedziałem dlugo na serwerze, przychodza admini i tylko banuja i wychodza, gdzie jest ich aktywnosc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że obydwaj panowie są winni. Jeden prowokuje, a drugi daje się sprowokować. Przez najbliższe dwa tygodnie nie mogę poświęcać więcej czasu na serwerze. Zamiast się tak ciągle kłócić i pisać takie skargi zajmijcie się grą, ignorujcie wzajemnie albo najlepiej pogódźcie (mimo wszystko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Xarabek coś nie pasi mogłeś złożyć skargę i mogłem Ci dać za to 3h bana. Po drugie my nie roboty które mamy 24h czasu na server tylko siedzimy gdy możemy bo mamy własne życie osobiste. Po trzecie przed chwilą sam się ośmieszyłeś tym postem bo doskonale wiesz jak wchodzę to ogarniam wszystko na serverze ile mogę gram chwilę i idę. A nie mogę inaczej. A jak byś napisał skargę na niego to na pewno administrator albo jakiś admin by zrobił z tym porządek a nie własnoczyny robicie. Regulamin dotyczy każdego nawet mnie bo sam dałem sobie bana bo złamałem regulamin i nie wstydzę się tego bo także mnie dotyczy regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarty chyba jakas obraza ban na 3 godziny?

 

Prosze tu wyciag z konsoli jak JAKIS TEZ KAZDEGO OBRAZA i to nie zdazylo sie raz ani nie 10 . a on sam pisze skargi jakies? ZAŁOSNE !!!!

 

http://zapodaj.net/9687b7e44a148.jpg.html

 

Jakis to jest koles ktory sam wszystkich wyzywa i to była moja odpowiedz na niego, szkoda ze nie zrobił wyzej SS'a jak to on wszystko zaczął.

 

Wyrwał z kontekstu kilka słów zal poprostu.

 

smieszni jestescie admini, na serwerze jest burdel na kółkach ludzie skanuja, kampia surwami, kłada po 10 min jak JAKIS jest w tym najlepszy.

obrazaja sie i wyzywaja, ludzie specjalnie blokuja wbicia zeby ktos nie nabił AP, specjalnie nie wykonuja celi mapy, stoja afk, kazdy ma gdzies te całe regulaminy, a ten 'jakis' napisał i ban?

 

 

Ogarnijcie sie, siedziałem dlugo na serwerze, przychodza admini i tylko banuja i wychodza, gdzie jest ich aktywnosc? 

 

Proponuję cofnąć się do zerówki i nauczyć się liczyć do 10 ;(. Ja prowokuje ?? Sam zacząłeś od wyzywania mnie . Też widocznie nie wiesz co to znaczy wszystko :( Skoro jesteś taki super gracz złóż podanie na admina ;) I ogarniaj w ciągu minuty 6 skarg o jakieś lmy skanowanie itp. . I graj w między czasie, w końcu jesteś taki boski :)

Ban na 3 h to właśnie za łagodnie ostatnio dostałeś 1 day , widziałem już około 7 permów za obrazy ;) Złóż skargę i nie płacz tu.

 

WAŻNE:

Proszę nie zamykać tematu bo chcę aby -_- podjął decyzję co do ew. przedłużenia bana , dostał ostatnio na 1 dzień a teraz na 3 h :( ;O

 

 

xD

http://scr.hu/2pbs/nga6s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba postronna i siedząca dużo na serwerze , wiele razy widziałam jak Xarabek kogoś prowokuje do kłótni , wyzwisk itd. 
Teraz w sumie żałuję że postawiłam mu tego vipa bo mogłam to zrobić dla bardziej rzetelnej ogarniętej osoby 
Moim zdaniem , jakże skromnym i wiecznie rozbudowanym xDDD stwierdzam iż Xarabek powinien dostać większą i bardziej odpowiednią do sytuacji karę ;)

Cóż niektórzy myślą że jak grają tu bóg wie ile mogą więcej , w skrócie w tyłkach się im przewraca ;) 
Gracz zostaje graczem , regulamin jest regulaminem. Niejednokrotnie złamał regulamin z tego samego punktu , kara powinna wzrosnąć ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie chyba masz rozdwojenie jaźni wyraźnie piszesz "regulamin jest regulaminem." a teraz chcesz ten regulamin zmieniac i zwiekszać kare :D :D lol.

no cóż, gadajcie sobie poczekam na was na serwerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie chyba masz rozdwojenie jaźni wyraźnie piszesz "regulamin jest regulaminem." a teraz chcesz ten regulamin zmieniac i zwiekszać kare :D :D lol.

 

no cóż, gadajcie sobie poczekam na was na serwerze :D

Dopowiem tylko że każdą ustawę / regulamin się rozbudowuje , by stawała się lepsza i bardziej odpowiednia do sytuacji ;) w Twoim przypadku nie powinniśmy robić wyjątku , tylko zmienić coś w regulaminie tak byś dostał większą karę ... Bo to karygodne non stop nadużywać regulaminu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności