Skocz do zawartości

skarga skiperek


jakis

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz dął mi bana a nawet go nei bł ona serwie, a skargi na mnie na forum nie widzę ;)

.Twój Nick: jakis

2.Nick admina/gracza który zawinił: skiperek
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: przed chwilą
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
oto dowód że amdina nie bło na serwie
ban 
6.Opis sytuacji: admin mnie zbanował przez to że umówił się z xarabkiem na pw że mnie zbanuje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam non steama a twoj napis kto napisze xacitopa czy jakoś tak ten dostanie 10 ap to było żałosne chcesz mogę Ci to przedłuzyć na tydzień za prowokowanie do następnych łamania regulaminu. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NIE WIEM CZY WIECIE że jc to obraza , bo to skrót od jakis ciota kur... może niegługo ghjk to będzie obraza ??

Przełużaj poczekamy na -_- :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku idz do lekarza na głowe. piszesz najpierw xarciota i potem jeszcze kto tak napisze dasz mu 10 ap to jednoczesnie lamiesz regulamin i jeszcze naklaniasz do tego innych. Przedłuzyłem do 1 dnia. -_- i prosze aby przedłużył na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłuż na rok ;) nie napisąłem xarciota , a lekarz to ci się by przydał ;) (nie będę się kłócił bo mnie to już wkur***)

napisałem xatciot xatciot kurva obraza zajębista ;) A nie jakieś jebane xarciot bo to bybła obraza

 

A GDZIE SKARGA NA FORUM ??? BAN BO UWIEŻYŁEŚ NA SŁOWO ;)
OJ CHYBA AMDIN DO ODEBRANIA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też jest obraza do twojej świadomości bo każdy wiedział o kim ty mówiłeś. Zapewne zaraz się wypowiedzą ludzie i zobaczymy kto będzie miał racje. W końcu jest nawet Hltv czy jak to ma więc administrator sprawdzi i zapewne stwierdzi że obraziłeś przy okazji nakłaniałeś do łamania regulaminu oraz prowokowałeś do kłotni.

Kurwa sory administrator ale mi już nerwy puściły na tego bachora . DZIECIAKU BYŁEM NA NON STEAMIE NA NICKU LISICA WIEC WIDZIALEM CO PISALES BO SPRAWDZALEM CZY SZARY PRZYPADKIEM NIE NADUZYWA MIKROFONU!!. A podrugie jest htlv kurwa nie będę się produkował administrator zobaczy i dostaniesz bana dzieciaku. Zobaczymy czy będziesz taki mądry. Bo jesteś na poziomie podstawówki ja nie musze wchodzić cały czas na steamie na server tak samo na non steamie mogę i tak samo mogę pod innym nickiem wejsc na serva aby tylko pilnować servera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE PRAWDA.

Na mapie zm_lederbior ogłosiłeś konkurs, ze kto pierwszy napisze "XARABEKTOCIOTA" <-- dokładnie tak. Dostanie 10 AP.

co jest obraza a do tego nakłanianie innych graczy którzy chcieli zdobyc AP do łamania regulaminu !

Bardzo prosze o przedłużenie temu graczowi bana na miesiac, jest to gracz który nadmiera nadużywa regulaminu, nakłania do tego innych oraz prowokuje by na serwerze był nieporządek!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiperek bachor mó do siebie ;) adminowi puszczają nerwy o jej co tu się dzieje ;( no jest hltv :) 

xarabek daj ssa ;)

A jak na razie to u ciebie jest też sprawa o baniku dłużym tylko jak na razie to u mnie jest 1 potwierdzenie że wyzywasz cąły czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci w prost jakiś wchodzisz sam osobiście dostajesz bana na 7 dni. Nie wiem czy to się spodoba administratorowi ale przynajmniej nie będziesz podburzał graczy do łamania regulaminu. A tak dostał bana bo zostało to udowodnione. Ale jak to oznajmił xarabek że się poprawi a ja to wierze. A Ty Jakiś pożegnaj się z serverem zombi mod bo administrator na pewno wyniesie wnioski z Twoich czynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem gracz "jakiś" pisał i prowokował innych do obrażania gracza "Xarabek" chciał dawać ap za obraze, obrażał go a Xarabek mu nic nie odpisywał by przestał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci w prost jakiś wchodzisz sam osobiście dostajesz bana na 7 dni. Nie wiem czy to się spodoba administratorowi ale przynajmniej nie będziesz podburzał graczy do łamania regulaminu. A tak dostał bana bo zostało to udowodnione. Ale jak to oznajmił xarabek że się poprawi a ja to wierze. A Ty Jakiś pożegnaj się z serverem zombi mod bo administrator na pewno wyniesie wnioski z Twoich czynów.

z xarabka czynó też wyniesie wiele, a za 2 h bedę miał obliviona i kończę z csem tylko udupie cię i xarabka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam najwyższy poziom (23) na serwerze, mam najwiecej zabójstw i prawdopodobnie przegranych 5x wiecej godzin gry niz Ty i jestem w TOP1. dokładnie znam serwer i wiem co tam sie dzieje, jestes graczem prowokujacym, przez co napisałeś na mnie poprzednia skarge, gdzie sam wszystko zacząłeś.

jestem dorosłą osoba i przyjełem na klate konsekwencje z obrazania Ciebie i zaznaczam, ze wiecej sie to nie powtórzy.

Lecz w tej chwili przeglądam HLTV w poszukiwaniu Twoich Wojaży. Spokojnie zaraz dam ssy

to kończ gre juz teraz i nie przeszkadzaj nikomu. a i tak nie uda Ci sie udupic ani skiperka ani mnie. zejdz na ziemie.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://231112.node9.pukawka.pl/hltv-1405271735-zm_leteriobr-1401204900-1401207360.zip

Prosze, masz nie tyle Screen Shota co całe demo ! pokazujące Twoje poczynania. od poczatku mozna zauważyc ze brak wykonywanych celi, obrazanie innych graczy, nakłanianie do łamania regulaminu. Za chwile dam ich wiecej, bo sporo grzechów naczyniles :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xarabek a teraz poszukaj demek o sb ;) No jesteś taki super jak napisałeś , tylko ja mam życie i nie siedzę 24h na kompie i nie chce mi się szuakć twoich wyzwać ;( Że święty nie jestem i jeste, wystrzałowy jestem to wiem , ale jestem pewien że on więcej razy mnie obraził niż ja go ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zadufany w sobie jesteś. Po patrz jak na razie tylko Ty nakłaniasz ludzi do łamania regulaminu a nie on. Co powinno być banem permem za takiego coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja ? Żeby to on raz mnie zachęcał a ja akurat tylko go, a nie pół serwa ;) To nie ja piszę na pół serwa jaki jestem super top1 23lvl i 24h przy kompie .

A perm powinien być za któryś ban jak na raize on pownien odpocząc z 3miechy a ja z 1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tylko widzę po twojej stronie wine. Skarga nie potrzebna zaśmiecasz forum. nakłaniasz graczy do łamania regulaminu. Nie stosujesz się do regulaminu. Obrazasz gracza. Pouczasz innych. Myślisz  że jesteś bez karny. Sam powiedziałeś że chcesz nas udupić. To coś z Tobą jest nie halo i masz nie równo pod sufitem. Jako jedyny nawięcej zawiniłeś dzisiejszym dniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłuż na rok ;) nie napisąłem xarciota , a lekarz to ci się by przydał ;) (nie będę się kłócił bo mnie to już wkur***)

napisałem xatciot xatciot kurva obraza zajębista ;) A nie jakieś jebane xarciot bo to bybła obraza

 

A GDZIE SKARGA NA FORUM ??? BAN BO UWIEŻYŁEŚ NA SŁOWO ;)

OJ CHYBA AMDIN DO ODEBRANIA. 

xatciot? widzisz, piszesz byle było by to na Twoją korzyść,a gdy CI udowodniłem ze było inaczej, zmieniasz zeznania.

Więc sie zdecyduj :) nie ładnie tak kłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności