Jump to content

Skarga na admina.


Slabiuutko

Recommended Posts

1.Twój Nick: Slabiuutko

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: MaRmOlaDa

 

3.Admin/Gracz :

 

4.Data i godzina: koło 20.20 27-12-2012

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Mam ten wycinek z konsoli

 

(ADMIN) MaRmOlaDa : ty wes rob ss a nie mi kazes

 

6.Opis sytuacji:

Dziś weszłam na chwilkę na dd2/inferno bo pisano do mnie że cziterzy są i dowiedziałam się że MaRmOlaDa to admin , no i pisz do niego że ma sprawdzać ich bo ja mam admina ale nie mogę z niego korzystać , mam tylko na cod 8k . No i on do mnie z tekstem " ty weź rób ss a nie mi kazesz " i dalej gra . No sorry , został adminem to ma jakieś obowiązki niż pisanie na y@ i zbieranie podlizów od graczy .

Link to comment
Share on other sites

Do mnie też tak pisał. Graliśmy sobie, gracze pisali na u@, żeby kogoś sprawdzić, ja jeszcze żyłam, MaRmOlaDa nie żył i kazał mi sprawdzać. Jak Ty nie chcesz robić ss jak jest więcej adminów to po co składałeś podanie?

Link to comment
Share on other sites

Z góry sora za spam. Yyy ty żyłaś ?? Se chyba jaja robisz dziewczyno, padłaś to napisałem żebyś sprawdziła a ty w dupie wolałaś gre niż sprawdzić ile razy ci gracze spamowali a ja tylko ruszyłem się a ty grałaś dalej.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie składałam podania , a czasem mogę banować bo mam ip to samo co latek23 i moge zbanować albo zrobić ss jak już mocno spaują na u@ . A tak to od tego jest admin , więc jak jest admin to nie tykam się amxmodmenu .

Link to comment
Share on other sites

Tak, żyłam. Gracz napisał na u@ żeby sprawdzić gracza, ja jeszcze żyłam a ty piszesz mi żebym go sprawdziła.. Tak, ty się ruszyłeś, trzeba Ci napisać ze 3 razy żebyś kogoś sprawdził.

Link to comment
Share on other sites

  • Root

JPRDLTO WCHODZICIE WSZYSCY NA SPECT JEŻELI CHCĄ BYŚCIE SPRAWDZILI KOGOŚ!Bo te skargi są śmieszne,co do słabiutko to nie ma adma i czasami latke u niej na kompie banuje.Ona ma nie banować!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy