Skocz do zawartości

Skarga na admina.


Slabiuutko

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Slabiuutko

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: MaRmOlaDa

 

3.Admin/Gracz :

 

4.Data i godzina: koło 20.20 27-12-2012

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Mam ten wycinek z konsoli

 

(ADMIN) MaRmOlaDa : ty wes rob ss a nie mi kazes

 

6.Opis sytuacji:

Dziś weszłam na chwilkę na dd2/inferno bo pisano do mnie że cziterzy są i dowiedziałam się że MaRmOlaDa to admin , no i pisz do niego że ma sprawdzać ich bo ja mam admina ale nie mogę z niego korzystać , mam tylko na cod 8k . No i on do mnie z tekstem " ty weź rób ss a nie mi kazesz " i dalej gra . No sorry , został adminem to ma jakieś obowiązki niż pisanie na y@ i zbieranie podlizów od graczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też tak pisał. Graliśmy sobie, gracze pisali na u@, żeby kogoś sprawdzić, ja jeszcze żyłam, MaRmOlaDa nie żył i kazał mi sprawdzać. Jak Ty nie chcesz robić ss jak jest więcej adminów to po co składałeś podanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry sora za spam. Yyy ty żyłaś ?? Se chyba jaja robisz dziewczyno, padłaś to napisałem żebyś sprawdziła a ty w dupie wolałaś gre niż sprawdzić ile razy ci gracze spamowali a ja tylko ruszyłem się a ty grałaś dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie składałam podania , a czasem mogę banować bo mam ip to samo co latek23 i moge zbanować albo zrobić ss jak już mocno spaują na u@ . A tak to od tego jest admin , więc jak jest admin to nie tykam się amxmodmenu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żyłam. Gracz napisał na u@ żeby sprawdzić gracza, ja jeszcze żyłam a ty piszesz mi żebym go sprawdziła.. Tak, ty się ruszyłeś, trzeba Ci napisać ze 3 razy żebyś kogoś sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

JPRDLTO WCHODZICIE WSZYSCY NA SPECT JEŻELI CHCĄ BYŚCIE SPRAWDZILI KOGOŚ!Bo te skargi są śmieszne,co do słabiutko to nie ma adma i czasami latke u niej na kompie banuje.Ona ma nie banować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności