Skocz do zawartości

Skarga na EbrO


Ojdoss

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Pyskaty


2.Nick admina/gracza który zawinił: EbrO_SkY

3.Admin/Gracz : ADMIN

4.Data i godzina: 2014-05-29

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): JA jestem świadkiem . 

6.Opis sytuacji: Byłem u kuzyna, oglądałem jego rozgrywkę. Kuzyn wchodzi na serwer runda się nie zaczęła jeszcze i już leci ban za ss'y co to kurcze jest? Admini ogarnijcie się . CSMASTER to mój kuzyn i ledwo wszedł do gry już perm?!?!. Ebro, mój kuzyn ledwo umie grać jak widzę jak gra to mi się płakać chce a teraz wchodzi do gry i dostaje bana ? Piszę z mojego konta ponieważ mój kuzyn nie ma konta na forum, a ja nie będę patrzał na taki nieogar na serwerze... Nie wiem EbrO czy to przypadkowo zrobiłeś (nie ten klawisz bo i tak się zdarza) ale proszę sprawdzaj 10 razy komu dajesz bana ... Proszę Rybak ogarnij tych adminów, bo nie raz banowali od razu jak ktos wszedl do gry ... . I proszę zrób tak, że widać już w grze jaki admin dał bana to będą częstsze skargi i się ogarnie kilku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie przy tym ... ale pyskaty patrz na siebie bo twoje dziecinne zachowanie doprowadza mnie do szału nick Twój nick nie wział się chyba bez powodu tylko z twojego zachowania pyskujesz sie myslisz ze jestes kimś wielkim i wszystko Ci wolno zrobiłem chłopu ss a Ty do mnie z pyskiem ze on ma steama i ze mam steamów nie banować haha prosze Cie chlopczyku potem jak Cie cichutko zgasiłem mowiłeś ze znasz Rybaka od hohoho czasu i ze nie masz sie czego bać i admina i tak nie stracisz pozdro piona  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą nazwę CSMASTER i tak dałem mu bana na ss'y patrzyłem na niego 2 rundy grał podejrzanie miałem także skargi na [email protected] skoro był czysty to wstawiłby ssy i po sprawie

A z Tym co napisał TylkoCzystaMaria to jest prawda w 100 % i dodam jeszcze że potrafisz całą mapę płakać tak jak to było dziś na fy-snow miałem sekret boga i grałem rusherem to co chwile padały teksty typu "bot, wyrzuć ten perk, niepotrafisz bez niego" więc to Ty się ogarnij i Wstaw ssy za kuzyna a nie piszesz skargi i płaczesz .

 

Pozdrawiam EbrO_SkY

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą nazwę CSMASTER i tak dałem mu bana na ss'y patrzyłem na niego 2 rundy grał podejrzanie miałem także skargi na [email protected] skoro był czysty to wstawiłby ssy i po sprawie

A z Tym co napisał TylkoCzystaMaria to jest prawda w 100 % i dodam jeszcze że potrafisz całą mapę płakać tak jak to było dziś na fy-snow miałem sekret boga i grałem rusherem to co chwile padały teksty typu "bot, wyrzuć ten perk, niepotrafisz bez niego" więc to Ty się ogarnij i Wstaw ssy za kuzyna a nie piszesz skargi i płaczesz .

 

Pozdrawiam EbrO_SkY

Czlowieku nie,placze to po 1 . A po 2 bylem u kuzyna i dopiero wszedl a nie zdazylem ss wstawic u niego bo musialem jechac

A na Twoj temat Maria sie nie wypowiadam bo mi Cie szkoda zaczeles sie na mnie rzucac to myslisz, ze sie dam? Idz sie lecz, bo na moje z Ciebie totalny nieogar, ale sie pogodzilismy a ty znow sie wtracasz skoro nie widziales .

EbrO pisalem tylko ze ide bo nie mam szans bo dawno nie gralem i mam zjebana myszke a skoro sie uwzieliscie to i tak mam to gdzies :*. Z graczami mam dobry kontakt i mam w dup*e co o mnie myslicie . Gracze nic do mnie nie maja tylko wy 2. I pisalem maria ze Rybaka znam a on mnie i wie jakim adminem jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu stwierdzasz że Maria powinien się iść leczyć ?

Może to Ty powinieneś wreszcie dorosnąć a nie zachowywać się jak 10 latek.

A Ty myślisz że jakby twój kuzyn miał nick CSMASTER(Kuzyn Pyskatego) To bym nie sprawdził jak są skargi to mam to sprawdzić taka jest rola admina.A że gra była podejrzana to dostał ssy - po to że jakby był czysty to wstawi i po krzyku.

Żałosny jesteś i tyle Ci człowieku powiem.

 

Pozdrawiam EbrO_SkY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO 1 zajebista kłutnia xD po 2 potwierdzam taka jest rola admina..,  Zasady dla Administracji:

 
1. Admin ma dawać innym przykład. Wszelkie łamanie regulaminu kończy się utratą admina.
2. Najpierw obowiązki potem gra. Admin musi sprawdzać każdą skargę gracza na u@
3. Admin ma obowiązek przeglądać forum, zwłaszcza dział danego serwera.
4. Say@@ służy do ogłoszeń,a nie do pisania o swoich przeżyciach. 
5. Nadużywanie say@@ kończy się utratą admina lub zabranie flagi na to.
6. Admin ma obowiązek pomagać graczom.
7. Każdego admina obowiązuje „wykaz” banow.
8. Admin nie ma prawa zmienić mapy bez zgody graczy lub uprzedniego vote. (Nie dotyczy się crashy serwera i powtarzania map).
9. Zabrania się adminom wyrzucania graczy w celu zrobienia miejsca dla kolegi. 
10. Każdy admin ma obowiązek wrzucić demo nakręcone przez siebie lub HLTV wraz z rozpiską, jeśli gracz któremu dał bana z owym powodem, odwoła się na forum
11. Każdy admin musi wybierać lub wpisywać dobre powody banów tak ,aby gracz wiedział za co go dostał.


TO SĄ OBOWIĄZKI ADMINA... CZYTAJ PKT. 2 . .......
 
podejrzany to dostaje ss'y wiadomo nie po 1 rundzie ale po kilku . jak admin uwaza ze cos ma to robi ss'y i tyle. a ten co nie ma czitow wstawia ss' y na forum i dostaje ub. i gra dalej 
 
 
 
 
Pozdro: Sodus :P
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): JA jestem świadkiem . 
 

Żal Mi Cię "Ja Jestem świadkiem.

 

Też Byłem Kiedy grał i on na wh napier... zgłaszałem Na u@ Ebrowi i inni też mówili ze cos ma OGAR Pyskaty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebro nic złego nie zrobił, taka jego rola. Jak twój kuzyn nie umie wstawić ss;ów to niech wejdzie na google i wpisze jak wstawić ss'y na forum jak znam życie jest coś takiego (czego by to nie było w internecie xd) i po sprawie albo jak pojedziesz do niego wstawicie na forum i KONIEC.

 

Według mnie temat powinien zostać ZAMKNIĘTY :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Najpierw obowiązki potem gra. Admin musi sprawdzać każdą skargę gracza na u@

 

- Dostał zgłoszenia, sprawdził, stwierdził że gra podejrzanie  = zrobił to co leży w jego obowiązku czyli SS'y Ebro_sky wrozka nie jest wiec to ze byłeś u kuzyna w tym momencie raz nie interesuje mnie dwa nie interesuje nikogo trzy nie ma wpływu na to kto dostaje ssy a kto nie. Kuzyn jeśli grał czysto ssy wstawi grać będzie dalej.

 

Czlowieku nie,placze to po 1 . A po 2 bylem u kuzyna i dopiero wszedl a nie zdazylem ss wstawic u niego bo musialem jechac
A na Twoj temat Maria sie nie wypowiadam bo mi Cie szkoda zaczeles sie na mnie rzucac to myslisz, ze sie dam? Idz sie lecz, bo na moje z Ciebie totalny nieogar, ale sie pogodzilismy a ty znow sie wtracasz skoro nie widziales .
EbrO pisalem tylko ze ide bo nie mam szans bo dawno nie gralem i mam zjebana myszke a skoro sie uwzieliscie to i tak mam to gdzies :*. Z graczami mam dobry kontakt i mam w dup*e co o mnie myslicie . Gracze nic do mnie nie maja tylko wy 2. I pisalem maria ze Rybaka znam a on mnie i wie jakim adminem jestem ;)

 

- A ja w dupie tego nie mam bo zgoda miedzy adminami ma być na mojej warcie i nie interesują mnie inne scenariusze.

- To że mnie znasz nie czyni cie lepszym od innych wiele osób mnie zna kilka miesiecy, lat.

 

 

 

Werdykt:      Zostajesz zawieszony w funkcji admina na okres 1 tygodnia przemyśl tą idiotyczną skarge przez która faktycznie widze jakim adminem jesteś, dam ci szanse tylko i wyłącznie dlatego że sporo czasu spędzasz na serwerze a twoje bany w 85% są słuszne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności