Skocz do zawartości

BCN | #Malaa


BCN #Malaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: BCN | #Malaa
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 18
4. Znajomość Amx (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Nie miałem wcześniej do czynienia z funkcją administratora, ale znajomy pokazał mniej więcej co i jak. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. :)
5. Mikrofon(Tak/Nie) : Posiadam.
6. Składka(Tak/Nie): Tak + Vip
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/BCN%20%7C%20%23Malaa/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam 18 lat, pochodzę z Barcina, okolic Bydgoszczy. Spodobał mi się wasz serwer, chętnie włożę swój wkład w waszą pracę. Jestem bardzo aktywny w grze i chętnie służę pomocą. Zachowuję kulturę osobistą, ale czasami trzeba doj**ać. :D. Staram się pisać jak najbardziej poprawnie i spójnie naszym ojczystym językiem. W załączniku załączam swoje foto. :D Troszkę zamazane. :(
9. Czy posiadasz STEAM? W chwili obecnej nie posiadam Steam'a, ale w najbliższym czasie mam zamiar dokonać zakupu. :)
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Stali gracze serwera wiedzą, że jestem zazwyczaj całe dnie. :). Skill się sam nie wbije. Heheszki. :D.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze mam wolne, ponieważ uczęszczam do szkoły zaocznej. Odnośnie tej szkoły, to mam zjazd co dwa tygodnie w sobotę i niedzielę, ale wieczorami oczywiście będę w grze. :) Normą jest przebywanie w grze od 11 do godzin nocnych, do około 3 w nocy, oczywiście z przerwami. :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Jeśli chodzi o to, ile gram w tą grę, to pierwszą styczność miałem już w wieku 8 lat. ( uuuuu, 10 lat temu :D ).
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie, nie byłem. Ale mam nadzieję na swoją szansę. :)

 

 

 

Adnotacja do posta Jimmy'ego - Czekałem tylko na Twój pocisk. :D

post-10064-0-10481100-1401488218_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o forum, to ja dopiero konto założyłem. Spokojnie, będę miał na wszystko czas i pokaże się z jak najlepszej strony. ;). Wiem, że nie powinienem się tu wypowiadać pod swoim podaniem, ale na następny raz będę pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, nie ogarnia. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście, że tak, na serwerze codziennie go widzę, ogarnięty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wiesz ze nie mozna sie wypowiadac w swoim podaniu to po co to robisz ?
Jestem na TAK pomimo swojej wypowiedzi w podaniu , duzo gra , czasem spamoje na u@ :P , ogarnie a forum nadrobi tak jak ja :) pozdro ,
Ps. wez zdejmij te rurki daj dychnac jajQm ^^


@Edit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności