Skocz do zawartości

Złośliwe rozszerzenie


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

W Chrome przy pobieraniu zainstalowało mi się niechcący rozszerzenie WattchItaNOAds 2.7 . Bardzo mi to obciąża przeglądarkę, ale za nic tego odinstalować/usunąć nie mogę. Tradycyjnie się nie da, bo wchodząc w ustawienia Chrome nawet nie ma kosza obok tego. Próbowałam różnymi programami (między innymi AdwCleaner), nawet tymi co deklarują usunięcie tego dokładnie wirusa. Za cholerę nie idzie. Na necie też nie ma bezpośrednio tego opisanego. Jakieś propozycje ? Program jakiś czy nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda ręczna & Uwaga

Jeśli komputer ma zainfekowany infekcji WatchItNoAds 2.7, to można go usunąć ręcznie z komputera. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków i pozbyć się zagrożenia WatchItNoAds 2.7 łatwo i całkowicie.

Zabić proces: przycisk sterowania Press, Alt i Delete na raz i zakończyć proces infekcji WatchItNoAds 2.7. Pomoże to powstrzymać szkodliwe działania zagrożenia.

Odinstaluj programy: Otwórz Panel sterowania, a stamtąd usunąć wszystkie podejrzane i nieznane programy, które ma zainstalowane bez zgody użytkownika.

Usuwanie wpisów rejestru: Wpisz “regedit” w polu Uruchom i otwórz Edytor rejestru systemu Windows. Forma jest, zaznacz wszystkie wpisy rejestru, które zostały wygenerowane przez zakażenie WatchItNoAds 2.7 i usunąć je z komputera.

Uwaga: - wspomniana metoda obsługi jest głównie dla tych użytkowników, którzy są ekspertami w zakresie obsługi komputerów i mają wiedzę szczegółów o wewnętrznej funkcjonowania komputera, ponieważ nawet jeden błąd może doprowadzić system do poważnego problemu.

 

 

 

Metoda automatyczna & Uwaga

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, a następnie można użyć automatycznego narzędzia do usuwania, które pomogą Ci usunąć infekcję WatchItNoAds 2.7 natychmiast i łatwo z komputera. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla osób, które użytkownik, który posiada małą wiedzę trochę o wewnętrznej funkcjonowania komputera. Jest on oparty na algorytmie bardzo zaawansowane i jest wyposażony w mechanizm skanowania skanowanie całej pełni i zawiera podgląd zapisanych zagrożeń komputerowych i innych infekcji szkodliwym i usunąć je z systemu.

Uwaga: - Automatyczne usuwanie WatchItNoAds 2.7 można łatwo pobrać z naszej strony internetowej. Jest to wersja testowa, która jest całkowicie bezpłatne. Ten proces usuwania skanuje komputer gruntownie i pokaże listę szkodliwych zagrożeń w komputerze, ale nie będzie go usunąć. Aby odinstalować te infekcje, trzeba będzie zakupić jego licencjonowanej wersji. Można kupić go bezpośrednio na naszej stronie.

 

 

Link: http://www.odinstalowacspywarevirus.com/wolnypobierz

 

 

Jesli nie będziesz wiedzieć jak ogarnąć ten program to pisz gg/pw/ts :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobraaa już sama w końcu znalazłam sposób, który działa :D. Te wszystkie programy były płatne, a instrukcje dziwnie tłumaczone przez google tłumacz. Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam na polecenie autora

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności