Skocz do zawartości

Skarga BCN #Malaa


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: -

2.Nick admina/gracza który zawinił: BCN #Malaa
3.Admin/Gracz : ADMIN
4.Data i godzina: -
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): AMXBANS
6.Opis sytuacji: Admin wielokrotnie daje nie cenzuralne powody w banach oraz "głupie" np "Spierdoliles jak robilem ssy" przegladałem ostatnio AMXBANSA więc tak tu jest pare takich banów
 
Jak bym chciał to bym znalazł tego więcej..
W tym temacie jest takie coś, cytuje Karola:
"

Przy okazji chciałbym zaznaczyć że admin który wpisuje idiotyczne powody bana traci od razu adma.
Powody typu "NARA", "CZEŚĆ", "MÓWIŁEM CI COŚ", itd.

 

"

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małaa przykro mi, lubię Cię, ale to co Ty odwalasz na serwerze przechodzi ludzkie pojęcie.. Sam grasz często na SpektBugu, nie ogarniesz tego a banujesz innych za to samo. Twoje powody w banach też nie są normalne. Bardzo często ludzie na serwerze Tobie zwracają uwagę. Chyba się regulaminu nie czytało  :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malaa mowilem Ci cos na ten temat ale widze nie posluchales mnie i teraz bedziesz mial przez to problemy. Przykro mi. ;/

 

Ale jak tak patrze to prucz tego z tym "spierdoliles" to nic takiego wulgarnego nie ma. Powody nie sa jakies wymyslone tylko napisane inaczej niz w amxmod. Moim zdaniem powinien dostac ostra reprymende. I niech dostanie druga szanse nauczy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinno się to zakończyć na ostrzeżeniu, ponieważ nieraz jest sam admin, a gra mnóstwo odpałów którzy się z tym nie kryją speedhack,aim, itp i już same nerwy mówią za siebie, ktoś psuję czyjąś zabawe, więc dla takich zero litości, troche rozumiem takie sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się wypowiadacie w tej skardze? Powinniście dostac po warnie, nic wasze posty nie wnoszą do skargi, a to co -_- z nim zrobi to nie moja sprawa, zauważyłem - zgłosiłem. Jest wyraźnie napisane, a to że admini forum nie czytają to mają problem. Idiotyczne powody banów = utrata admina proste. Jak bym jeszcze w amxbansie poszukał coś, to bym na 100% znalazł tego więcej.

Dla was tylko ten pierwszy powód jest zły ze "spierdoliłeś"? Ciekawe, drugi powód: "Aktywny, cziterom mowie NIE." po co dodawał "cziterom mowie nie" ;d dla mnie jest to chore, bo po co klawiature męczyc?:> Po prostu wpisujesz aktywny ban i tyle.

Trzeci powód "Ostrzegalem nie pierwszy raz, cierpliwosc ma sie skonczyla." - Nikt nie może wywnioskowac za co ma bana z powódu. Mógł dac powód "Nie właściwe zachowanie" "Kultura" no ale widzicie :)

Czwarty kolejny powód: "WH = Uczieczka przed SSami. Nie do zobaczenia." Po co to? Po prostu powód można było dac: Ucieczka w trakcie robienia ssow.

Tyle, ja tylko napisałem i wyjaśniłem dla tych co nie widzą w tych powodach nic złego :)

 

 

Jak dla mnie powinno się to zakończyć na ostrzeżeniu, ponieważ nieraz jest sam admin, a gra mnóstwo odpałów którzy się z tym nie kryją speedhack,aim, itp i już same nerwy mówią za siebie, ktoś psuję czyjąś zabawe, więc dla takich zero litości, troche rozumiem takie sytuacje.

To co, że jest sam? Jeśli nie ma na to nerwów, to niech zrezygnuję z admina, prosta sprawa.

 

 

Proszę, jeszcze pare banów ciekawych :>

Kolejny: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=39520

Kolejny: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=39496

Kolejny: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=39448

Kolejny: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=39435

Kolejny: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=39390

Kolejny: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=39389

 

Więcej mi się szukac nie chce, ale zapewne jest tego więcej :>

 

Pozdrawiam, myślę, że więcej wyjaśniac nic wam nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję to skargę jak najbardziej do siebie. Rozumiem wasze pretensje co do mojej osoby, ale uwierzcie mi, że gdy gram sam nie jest mi tak łatwo wszystko ogarnąć, gracze mi spamują na u@ ( przede wszystkim przeklinają, czego zupełnie nie trawię ), uciekają przed SS'ami, co mnie troszkę ponosi. Mam tą świadomość, dlatego ponosi mnie w takich przypadkach. Ale jeżeli popytacie graczy, to docenicie moje starania i "nadrobię" swoimi czystkami na serwerze te powody przy banach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wasze pretensje co do mojej osoby, ale uwierzcie mi, że gdy gram sam nie jest mi tak łatwo wszystko ogarnąć, gracze mi spamują na u@ ( przede wszystkim przeklinają, czego zupełnie nie trawię )

"( przede wszystkim przeklinają, czego zupełnie nie trawię )"

 

Pogrążaj się dalej człowieku nie trawisz przeklinania? To popatrz na swoje powody w banach "Wypierdalaj" itp. Pomyśl zanim coś napiszesz.

 

 

Wypisuje takie powody, bo trzeba być totalnym chamem, żeby uciec przed SS'ami! A jeżeli mam utracić administratora, to ja nie będę zgłaszał sprzeciwu, za wiele na swoją obronę nie mam. Ale jeżeli masz zamiar mi tu wytykać, co robie źle (  Jestem administratorem po raz pierwszy w tej grze ), ponieważ nie zdążyłem się z tym przyswoić, to TEGO NIE RÓB. Idź się przyczep kogoś innego, może zajmij się serwerami, czy jakie Ci tam zajęcie jest przydzielone. Dla mnie możesz być wyższej rangi administratorem, ale co nie znaczy że jesteś lepszym człowiekiem ode mnie i masz prawo mnie tu napastować. Wszystko w temacie, na Twój temat kolego już się nie wypowiadam, bo masz się za bóstwo, a ja się przed Tobą nie mam zamiaru w żaden sposób pucować.!

 

Jaki przykład im dajesz? To że uciekają to Cię w niczym nie usprawiedliwia i nie oznacza, że możesz dawac takie powody w banach. Nie mów mi czym mam się zając, porządek musi byc, a nie robisz syf. Czy ja mówię, że jestem od Ciebie lepszym człowiekiem? Nie. Ja cię napastuje? Złożyłem słuszną skargę, od dawna takie powody dawałeś, poczekałem myślałem, że się opanujesz, ale dalej powody były takie same. Mam się za bóstwo? Skąd wiesz, po czym to wywnioskowałeś? No i się lepiej nie pucuj bo nic Ci to nie da :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisuje takie powody, bo trzeba być totalnym chamem, żeby uciec przed SS'ami! A jeżeli mam utracić administratora, to ja nie będę zgłaszał sprzeciwu, za wiele na swoją obronę nie mam. Ale jeżeli masz zamiar mi tu wytykać, co robie źle (  Jestem administratorem po raz pierwszy w tej grze ), ponieważ nie zdążyłem się z tym przyswoić, to TEGO NIE RÓB. Idź się przyczep kogoś innego, może zajmij się serwerami, czy jakie Ci tam zajęcie jest przydzielone. Dla mnie możesz być wyższej rangi administratorem, ale co nie znaczy że jesteś lepszym człowiekiem ode mnie i masz prawo mnie tu napastować. Wszystko w temacie, na Twój temat kolego już się nie wypowiadam, bo masz się za bóstwo, a ja się przed Tobą nie mam zamiaru w żaden sposób pucować.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie masz prawa przeklinać w powodzie bana, a powód ma być jasny dla gracza. Jeżeli gra na aktywnym to dajesz bana przez neobans. Teraz ostrzeżenie, jeżeli się to nie poprawi to będę zmuszony wyrzucić kolegę z posady admina.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności