Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

podanko EnjoyPlay

theenjoyplay
 Share

Recommended Posts

Imię :FilipekNick: [CSM] # EnjoyPlayWiek : 16Znajomość AMXX[(1/10) : 9/10Mikrofon(tak/nie) : takSkładka(tak/nie) : nie (bida z nyndzą)Steam/NS : NS ale niedługo zamawiam steam . (Steam'a to mam ale nie mam kupionego CS 1.6)Kontakt: GaduGadu 41095997 Skype : filipsochacki4Dlaczego ty?: Miałem wiele razy admina :P Gram w cs kilka lat . Jestem zwałowy .Ilość godzin przegranych na serwerze : DużoLink do Reklam : Nie wiem czy bedzie sens robienia reklam iż, serwer dd2/nuke/inferno jest mile odwiedzany przez użytkowników .

Na Nie.-Konto dla podania-Link do Reklam : Nie wiem czy bedzie sens robienia reklam iż, serwer dd2/nuke/inferno jest mile odwiedzany przez użytkowników .-Steam/NS : NS ale niedługo zamawiam steam . (Steam'a to mam ale nie mam kupionego CS 1.6)

po 1 konto nie jest tylko dla podania na serwerze gram długo ponad 1 miesiac na tej serwerowni a konto teraz założyłem bo nie było wcześniejszej żadnej potrzeby.po 2 Konto steam miałem ale sprzedałem Steam z cs ponieważ, kiedyś postanowiłem nie grać w cs ale ponownie zaczołem .po 3 okej może powinienem zrobić reklamy ale uwierz nie ma takiej potrzeby ponieważ, Serwer jest zapełniony po brzegi Użytkownikami.po 4 Przepraszam że wypowiadam sie w moim podaniu .

na niee .. brak reklam , konto dla podania , jak znasz tak dobrze amx to prosze o plugin ; p , nie wiem czemu ale jakos nie moglam Cie wyszukac w graczach ; p chyba ze grasz pod innym nickiem : )) brak steamu , "jestem zwałowy" ciekawe .. :-> i nie spamuj w swoim podaniuu : ))

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines