Jump to content

podanko EnjoyPlay


theenjoyplay

Recommended Posts

Imię :FilipekNick: [CSM] # EnjoyPlayWiek : 16Znajomość AMXX[(1/10) : 9/10Mikrofon(tak/nie) : takSkładka(tak/nie) : nie (bida z nyndzą)Steam/NS : NS ale niedługo zamawiam steam . (Steam'a to mam ale nie mam kupionego CS 1.6)Kontakt: GaduGadu 41095997 Skype : filipsochacki4Dlaczego ty?: Miałem wiele razy admina :P Gram w cs kilka lat . Jestem zwałowy .Ilość godzin przegranych na serwerze : DużoLink do Reklam : Nie wiem czy bedzie sens robienia reklam iż, serwer dd2/nuke/inferno jest mile odwiedzany przez użytkowników .

Link to comment
Share on other sites

Na Nie.-Konto dla podania-Link do Reklam : Nie wiem czy bedzie sens robienia reklam iż, serwer dd2/nuke/inferno jest mile odwiedzany przez użytkowników .-Steam/NS : NS ale niedługo zamawiam steam . (Steam'a to mam ale nie mam kupionego CS 1.6)

Link to comment
Share on other sites

po 1 konto nie jest tylko dla podania na serwerze gram długo ponad 1 miesiac na tej serwerowni a konto teraz założyłem bo nie było wcześniejszej żadnej potrzeby.po 2 Konto steam miałem ale sprzedałem Steam z cs ponieważ, kiedyś postanowiłem nie grać w cs ale ponownie zaczołem .po 3 okej może powinienem zrobić reklamy ale uwierz nie ma takiej potrzeby ponieważ, Serwer jest zapełniony po brzegi Użytkownikami.po 4 Przepraszam że wypowiadam sie w moim podaniu .

Link to comment
Share on other sites

na niee .. brak reklam , konto dla podania , jak znasz tak dobrze amx to prosze o plugin ; p , nie wiem czemu ale jakos nie moglam Cie wyszukac w graczach ; p chyba ze grasz pod innym nickiem : )) brak steamu , "jestem zwałowy" ciekawe .. :-> i nie spamuj w swoim podaniuu : ))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy