Jump to content

Poradnik jak grać deathrun!


Semi

Recommended Posts

1. Jeśli grasz 1. raz na mapie - nie rozpędzaj się do 1000 i na kreskę. Najpierw lepiej poznać dobrze mapę, a potem można bić rekordy prędkości i tak dalej. 2. Jeżeli gra powiedzmy 20 osób, a ty zostałeś sam - staraj się robić BH, (Bunny Hope {o tym później}) aby uniknąć marudnych komentarzy ze strony czekających graczy. 3. Jednym z najczęstszych przeszkód jest tzw. dziewiędziesiątka (pionowa ściana, którą należy przeskoczyć naokoł. Zachowaniem godnym kicka jest stanie przed nią pół godziny i czekanie aż terrorysta mu to otworzy, jednocześnie denerwując wszystkich graczy DEAD, którzy czekają na zakończenie rundy. Jeżeli nie potrafisz jej zrobić, ZAWSZE PRÓBUJ, a może się uda 4. Jeśli widzisz, że terrorysta dał FREE (wyłączenie z użycia pułapek), jeśli przejdziesz mapę nie zabijaj go z broni palnej. Trzeba wtedy stoczyć z nim pojedynek na noże. Szybka nauka BH: - Rozpędzasz się klawiszem W - Naciskasz i trzymasz klawisz skoku, jednocześnie puszczając W - Staraj się ruszać na boki, w tym celu płynnie kręć myszką poziomo i odpowiednio do kierunku ruchu trzymaj klawisz A (lewy) lub D (prawy). - Jeśli masz pewność, że nie przeskoczysz przeszkody - zawróć. Wystarczy że płynnie odwrócisz się o 180 stopni naciskajac A lub D (zależy od kierunku) Wskazówka - Im więcej zakrętów, tym łatwiej się rozpędzić ! BRAWO - Już wiesz jak wykonać BHKilka cmd na fps - ilość klatek na sekundę, dzięki nim można rozwijać większe prędkości podczas Bunny Hope'a. (wpisywać w konsoli) fps_max [ilość] // zalecane 999 fps_modem [ilość] // zalecane 999 developer 1 net_graph 3 // licznik fps.lub cl_showfps // licznik polecam ten!UWAGAFps'y się nam nie powiększą jak nie offfniemy synchronizacji pionowej.Jak to zrobić na Win 7pulpit --> PPM --> Panel sterowania NVIDIA --> Zarządzanie ustawieniami 3D --> Synchronizacja Pionowa (ustawić na "wymuś wyłączenie")PORADNIK 100% by SemiLiczę na piwo pisałem go ponad 20 min!!!

Link to comment
Share on other sites

Dodałbym trochę kolorystyki do poradniku, i dodam coś od siebie:fps_modem 0 fps_max 333m_filiter 1cl_showfps 1net_graph 0developer 1cl_backspeed 500cl_forwardspeed 500cl_sidespeed 500hud_draw 0 // jeżeli chcesz więcej fps ale nie widzisz nic powrót normal = hud_draw 1Te komendy są podstawowe : )

Link to comment
Share on other sites

vexionwiem że to mało komend ale jak masz słabszą karte graf to ci reszta nie pomoże!!A jak chcesz mieć zaawansowane komendy to się rozpiszesz w configu/czego nie polecam ponieważ dla mnie efekt jest ten sam!

Link to comment
Share on other sites

na DR Benny Hope sie coś umie ale widziałem że ludzie na normalnym FFA też robią BH

Jutro jak nie zapomnę to zrobię też taki mały poradnik jak robić na FFA!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy