Skocz do zawartości

James0v [Ub Team]


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: James0v.

Wiek: 17+ <3

Staż gry Counter-Strike: 6 lat

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? : Szczerze mówiąc, nie pełniłem funkcji UB Team nigdy, choć słyszałem na jej temat wiele i nie wydaje się zbyt trudna, oczywiście mam pojęcie jak sprawdzić demko, czy też ss'y no ba ;q.

Ile czasu poświęcasz forum?: Jestem w godzinach nocnych, najczęściej od 20:00/21:00 do 2:00

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Oho... Dawno temu i to bardzo dawno grałem na aimie ale nazwy nie pamiętam, ale znam najprzeróżniejsze wpomagacze, najpopularniejszym z nich jest chyba WH Open GL :/

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Oczywiście, ze 2 razy za skracanie [DR] ^^.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Zgłaszam się na to stanowisko z róznych powodów, pierwszym powodem jest to, że na forum mam tylko rangę Donator która nie pełni żadnej funkcji a spędzam dużo czasu w nocy i nie mam go na co wylewać. Drugim powodem jest to, że mało osób widzę na tym stanowisku i myślę, że się przydam a doświadczenie przyjdzie mi z czasem bo gdzieś trzeba mieć ten pierwszy raz. Trzeci powód. Co skłoniło mnie do złożenia podania, na 2 byłych sieciach wygrałem konkurs na najlepszego admina, naprawdę, mam oko do takiego czegoś, zazwyczaj kiedy dawałem komuś ss-y na forum było ich brak, nie przeczę, że miałem kilka razy tak, że jednak wrócił gracz czysty. Myślę, że weźmiecie pod uwagę szczególnie 2 i 3 powód. Mówiąc krótko, moje doświadczenie jest oparte na adminie, gdyż w tym fachu sprawowałem się wyśmienicie, jest to moja opinia i nie tylko. :)

Informacje o sobie lub uwagi: Jak wiecie, mam na imię Tomasz choć nie wiem czy to istotne, mówią mi, że jestem ciekawą osobą i dosyć denerwującą choć potrafię się dogoadać nawet z największym wrogiem kiedy tylko zechcę, posiadam rozszerzoną umiejętność manipulacji, interesuję się reakcjami ludzi ogółem psychologia, pedagogia itd... Prócz tego także, gram w 3 ligowym klubie piłkarskim jako środkowy obrońca, dlatego też mało popijam i mam czas, żeby przesiadywać z rana na siłowni po południu z przyjaciółmi i wieczorami i w nocy na forum. Strasznie nie lubię lizusów. Uwagą moją do ludzi jest to, że rzadko potrafię się przyznać do błędu i wiem, że jest to moją najgorszą wadą z kilku, posiadam także brak punktualności ^^ z czego bliscy nie są zadowoleni. No nic, poczarowałem w tym podaniu trochę i mam nadzieję, że moje pierwsze użytkowanie z rangą UB Team będzie właśnie na tym forum. Pozdrawiam James0v <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, jestem na nie. Masz mało dni na forum przesiedzonych. Niby masz konto od 2013 roku, od dawna, a masz tylko 6 dni na forum. W przeciwieństwie do daniela, który z 2014 roku ma konto, ma 12 dni na forum prawie. Jeszcze nie twój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało czasu spędzasz na forum, nie widze cię praktycznie w żadnych tematach. Popraw aktywność wtedy pogadamy o tej funkcji. Narazie - Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności